Şimdi Ara

BF3 - FIFA12 PSN Kardeslik Sorunsuz Tamamlandı. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
0
Favori
3.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 35 lira mi ? Saka yapiyosun herhalde oyunu 5 kisiye boldugunde 26 lira ediyo hadi 4 lirad havale ucreti olsa 30 lira peki 5 lira ne oluyo ? Senin karin mi yoksa kredi kartiyla oynu aldigin icin yorulma payinmi ? Sil beni listeden kardesim
  • 5 lirayla başka oyun daha alacağız herhalde kimse 5 lira daha verip batmaz bence ya infamous festival blood alalım yada bf1943 ama türkçeye katkı için infamous tercihim
  • cnbzkrt sen al oyunu adam bası 26 tl den yarın goreceksın sende nicin 35 oldugunu kolay gelsin simdiden
  • Son durum 1 fifa12 kardeslik toplanırsa adam bası 30 TL den oyunu hemen alırız onun altı mumkun degıl oyun adam bası 26 ya gelmıyor cunku. banka daha fazla alıyor
  • ben hem bf3 hem fifa almak istiyorum.adımı fifaya yazmışsın.kimse 5 lirayla ne zengin olur olur ne de batar-zengin değilim ailemin durumu da çok iyi değil-.konuyu açan zaten belirtmiş cebe atmayacak parayı.ben havale yaparım bana söylediğinizde eve gelince de hesabı bana verirsiniz oyunumu indiririm sonra hep beraber alternatif oyunu kararlaştırırız
  • Arkadaşım Fifa 12 ye yaz beni garantiye havale uygundur.
  • fifa 12'ye beni yazabilirsiniz garanti bankasına havale yapabilirim . Arkadaşlar bayadır playstation ile ilgilenemiyorum bu kardeşlikle alınan oyunlarda online'da falan bi sıkıntı çıkıyor mu , cd ile alınandan bi farkı var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dgkn39 -- 8 Kasım 2011; 0:22:11 >
  • Ps3 Alacaksam Kaçgblik alim ve fiyatı nedir ?
  • Fifa12 grup tamamlandı gruptaki arkadaslar PM atabilir.
    herkes burdayken sırayla havale alıp telefondan tek tek sifre verip yönlendiricem.
  • arkadaşlar ne zaman alıcaz oyunu ona göre hesaba para yatırıcam ,bugün öğle saatlerinde alıcaksak boşuna çıkmıyım şimdi dışarı .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dgkn39 -- 8 Kasım 2011; 1:16:45 >
  • Yusuf abim çok teşekkür ederim gecenin bi vakti benle uraşıp oyunu indirdik :) BF3 senin sayende sahip oldum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cansewer

Yusuf abim çok teşekkür ederim gecenin bi vakti benle uraşıp oyunu indirdik :) BF3 senin sayende sahip oldum :)

Sağolasın Gökhan tanıştığımıza memnun oldum bundan sonrada güzel oyunlar alırız artık birlikte.

Bu arada fifa12 bekleyen arkadaslar ben yarın izmirde olucam akşama kadar yokum o yuzden şu anda 3 kisi bile yatırsa oyunu hemen alırım.
  • Bu gece para yollama imkanı olan varmı arkadaşlar? Eğer 3kişi olursak bende arkadaştan kartı almaya çıkcam boşuna gitmeyeyim.
  • eğer benden başka 2 kişi daha yollayabilecekse söylesin hemen para yatırıyım bankaya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dgkn39 -- 8 Kasım 2011; 1:39:05 >
  • ........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerem787 -- 8 Kasım 2011; 2:02:19 >
  • karta ihtiyacınız yok zaten garanti atm sinden kartsız işlemle direk yollayabiliyorsunuz. uykum geldi çıkmadan şu oyunuda indireyim :)
  • @kerem797 , @duncan21 parayı şu an yollama imkanınız var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dgkn39

@kerem797 , @duncan21 parayı şu an yollama imkanınız var mı ?

benim yok maalesef.bir şey sorucam bu internet bankacılığını acınca hesaptan herhangi bir ücret kesiliyor mu?
  • kesilmiyor internetten yaptğınız havalerde de 1 tl ücret alınıyo yani daha karlı
  • Dediğim gibi şu anda yollama ihtimalim var ama baya kastırmam lazım :D ,3 kişi olcaksak ona göre çıkıcam .

@gladden uyumadın dimi daha :D
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.