Şimdi Ara

bi bakarmısınız ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar virüs şüphesi ile format atmak istiyorum.ama formattayken mavi ekran hatası veriyor ve format atamıyorum.anlaşılabilir bir dille bana yardımcı olurmusunuz.

• Hata kodunu not edip buraya yazın..
  • Formatı windows üzerinden mi atmaya çalışıyorsunuz , Yoksa cd'den başlatarakmı ?
  • format sırasındaki haatlar ya sata driver eksiklğinden olur yada ram arızasından cogu
  • quote:

Orijinalden alıntı: nirvanha

Formatı windows üzerinden mi atmaya çalışıyorsunuz , Yoksa cd'den başlatarakmı ?

cd den başlatarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bypislick16

Hata kodunu not edip buraya yazın..

hata!!!

bi bakarmısınız ?
  • sata driver hatası sata driverları format cd sine gömmen gerekiyor
  • Önce biosa girin sistemizi defaulta alın.Sonra cd den boot edip kuruluma geçmeden önce hardiskinizde önemli verileriniz yok ise bütün bölümleri silip yeniden oluşturun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pckopatx

sata driver hatası sata driverları format cd sine gömmen gerekiyor

ayrıca arkadşın dediği gibide olabilir , ozaman yine biostan sata konfigirasyonunu ahci yerine ide olarak ayarlayıp çıkarsanız sarun kalmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nirvanha

quote:

Orijinalden alıntı: pckopatx

sata driver hatası sata driverları format cd sine gömmen gerekiyor

ayrıca arkadşın dediği gibide olabilir , ozaman yine biostan sata konfigirasyonunu ahci yerine ide olarak ayarlayıp çıkarsanız sarun kalmaz.

bu yöntemi unutmusum :) bu yöntem daha kolay bu yöntemi deneyin
  • bypislick16-nirvanha-pckopatx arkadaşlar önerilerinizi sabah deniycem ilgilendiğiniz için hepinize teşekkürler i.geceler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.