Şimdi Ara

Bi sorunum var bakarmısınızz pleasee

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya bugün bişey farkettim dvd-rw çalışmıyoo nedense anlamadım ama şu resmi gönderdim bakalım çözebilecekmisiniz lütfen yardımınıza ihtiyacım var...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silindi -- 7 Eylül 2005, 18:17:08 >

• resim nerde
    edit:şimdi oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi necat -- 7 Eylül 2005, 18:18:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: necat

resim nerde
    anakartın sanırım tanımıyor.ve öyle bi hata veriyor sen anakartının en son driverlerini indirip tekrardan kurmayı dene
  • quote:

resim nerde
    sorunu anlayabildinizmi acaba format atmak istemiyorum yaa...
  • quote:

Orijinalden alıntı: silindi

sorunu anlayabildinizmi acaba format atmak istemiyorum yaa...

Alıntıları Göster
    format atsam düzelirmi lütfen ben anlamıorum pc den yaa nerden driverinı indirecemki ?
  • quote:

format atsam düzelirmi lütfen ben anlamıorum pc den yaa nerden driverinı indirecemki ?

Alıntıları Göster
    anakartının tam model ve ismini ver sana bulayım
  • quote:

anakartının tam model ve ismini ver sana bulayım

Alıntıları Göster
    çok saol yaa Gigabyte 915PL GA-9I91PL-G modeli peki nasıl yüklicem anlatırsan sevinirim ya
  • quote:

çok saol yaa Gigabyte 915PL GA-9I91PL-G modeli peki nasıl yüklicem anlatırsan sevinirim ya

Alıntıları Göster
    europe yazan yerden indir.kurulması gayet basi normal program yükler gibi kuracaksın
    http://www.gigabyte.com.tw/Download/Download.asp?FileExtName=exe&DownloadPath=/MotherBoard/FileList/Driver/driver_chipset_intel_inf_9xx

• quote:

europe yazan yerden indir.kurulması gayet basi normal program yükler gibi kuracaksın
    http://www.gigabyte.com.tw/Download/Download.asp?FileExtName=exe&DownloadPath=/MotherBoard/FileList/Driver/driver_chipset_intel_inf_9xx

Alıntıları Göster
    peki bunu kurduktan sonra hemen kullanılabilecekmi dvd-rw ?

• quote:

peki bunu kurduktan sonra hemen kullanılabilecekmi dvd-rw ?

Alıntıları Göster
    Yaa yine olmadı indirdim şu hatalrı verdi..

• quote:

Yaa yine olmadı indirdim şu hatalrı verdi..

Alıntıları Göster
    yüklememesi ilginç biraz daha bekle ingilizce bilen arkadaşlar bi baksınlar ne yazıyor o hata ile ilgili.
    bu arada sen istersen elindeki driver cd'sini kullanarak bi daha yükle belki olur

• quote:

yüklememesi ilginç biraz daha bekle ingilizce bilen arkadaşlar bi baksınlar ne yazıyor o hata ile ilgili.
    bu arada sen istersen elindeki driver cd'sini kullanarak bi daha yükle belki olur

Alıntıları Göster
    herşey için saol
  • quote:

herşey için saol

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: OziiX

herşey için saol

keşke yardımcı olabilseydim ama
  • quote:

herşey için saol

Alıntıları Göster
    zaten dvd çalışmıyoki ben nasıl koyacam cd yi ? lütfen halledin yada ben ghostunu almıştım pc nin onu geri mi dönsem acaba
  • quote:

zaten dvd çalışmıyoki ben nasıl koyacam cd yi ? lütfen halledin yada ben ghostunu almıştım pc nin onu geri mi dönsem acaba

Alıntıları Göster
    walla dvd okumuyoo download ederken hata veriyoo işin zor walla bence şey yap hdd ni al başka bir pc ye slave bağla oradan driverleri kendi hdd ne kopyala illa format atmak istemiyorsan

işte böyle durumları hiç sevmiyorum

kardeş sorunun çözülürse bana mail at walla çok merak ediyorum neticeyi,kolay gelsin

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

kafam karıştı

• quote:

Alıntıları Göster
    bazen apıyor böyle eğer bi kaç defa yeniden başlattıktan sonra tanımıyorsa ve ghsotun varsa hiç düşünme dön ghosta yine olmazsa anakart ın son sürücülerini kur yine de olmazsa fomrat at başka çare yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: tufan1987

walla dvd okumuyoo download ederken hata veriyoo işin zor walla bence şey yap hdd ni al başka bir pc ye slave bağla oradan driverleri kendi hdd ne kopyala illa format atmak istemiyorsan

işte böyle durumları hiç sevmiyorum

kardeş sorunun çözülürse bana mail at walla çok merak ediyorum neticeyi,kolay gelsin

Alıntıları Göster
    ya ben ghostunu almıştım pc nin ona dönüş yaparsam yine aynısı olur die korkuyorum bide adsl i yeni kurduk geri gelip size nasıl soru soracamki (adsl driver )

nese ben yeniden başlatıp duriim bakalım nolacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silindi -- 7 Eylül 2005, 19:09:24 >

• quote:

ya ben ghostunu almıştım pc nin ona dönüş yaparsam yine aynısı olur die korkuyorum bide adsl i yeni kurduk geri gelip size nasıl soru soracamki (adsl driver )

nese ben yeniden başlatıp duriim bakalım nolacak

Alıntıları Göster
    bi dakka bişey daha çıktı bi bakın bunu denersem olurmu ?

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

windows otomatik güncellemeyi bitirmeden kapatırsan böyle bi sorun verir.merak etme kötü bişey yok onda

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.