Şimdi Ara

bi yardım edermisiniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar ben bu oyundakı yazılan acıklamaları godum ve baslamaya karar verdim ama cahilligime verin bilgisayar pek iyi bilmem ve dowland bolumune girdim siteden ve birsuru dowland bolumu cıktı hangisine girecegim bi yardım ederseniz cok sevinirim simdiden tesekkurler

• Yardım Edicek Bi Allahın kulu yokmu
  • quote:

Orijinalden alıntı: B@LiCi

Yardım Edicek Bi Allahın kulu yokmu
    başlayalım
    orda download.com yazar ben ordan indirdim sende indir
    indirdin açtın girdin
    tabi onlar üst konuda yazar character seçimi
    ve başladın
  • quote:

Orijinalden alıntı: W Nex Sacramentum

başlayalım
    orda download.com yazar ben ordan indirdim sende indir
    indirdin açtın girdin
    tabi onlar üst konuda yazar character seçimi
    ve başladın

Alıntıları Göster
    saol tesekkur ederim bana yaptıgın bu yardım icin sımdı Allahın izni ile baslıcam

• quote:

saol tesekkur ederim bana yaptıgın bu yardım icin sımdı Allahın izni ile baslıcam

Alıntıları Göster
    ya gene vaktini alıcam ozur ama siteye girdim cok fazla dowland edecek yer var hangisi bu oyun cok karısık ya
  • quote:

ya gene vaktini alıcam ozur ama siteye girdim cok fazla dowland edecek yer var hangisi bu oyun cok karısık ya

Alıntıları Göster
    tmm tmm ogrendim
  • quote:

tmm tmm ogrendim

Alıntıları Göster
    üst konularda oyunun içerikleri yazar
    mu online paralı bu deil
  • quote:

üst konularda oyunun içerikleri yazar
    mu online paralı bu deil

Alıntıları Göster
    mu onlinede 2 veya 3 tane paralı server var onlarda saten bilmiyom guzelmi deilmi die ama sıkıldım artık degisik oyunlara yoneliyom bu forumunda sayesinde yavas yavas ogrenicem

• quote:

mu onlinede 2 veya 3 tane paralı server var onlarda saten bilmiyom guzelmi deilmi die ama sıkıldım artık degisik oyunlara yoneliyom bu forumunda sayesinde yavas yavas ogrenicem

Alıntıları Göster
    orda 3 dowland bolumum var ilkini indirdim dier 2 sinide indiremmi ?

• quote:

orda 3 dowland bolumum var ilkini indirdim dier 2 sinide indiremmi ?

Alıntıları Göster
    ya arkadaslar ilk cıkani indirdim olmadı kurulcak bisi bulamadım btayıda indirmemin bi yararı varmı ???
  • quote:

ya arkadaslar ilk cıkani indirdim olmadı kurulcak bisi bulamadım btayıda indirmemin bi yararı varmı ???

Alıntıları Göster
    yanlış hatırlamıyosam biri files.filefront.com burdan indirmeyi tavsiye etmişti ama emin deilim.. ilkinden "Hero Online Client 116" dosyasını indirmişsen sorun olmamalı.. setup dosyasını indirmişsin çünkü.. istersen bidaha dene..
  • quote:

Orijinalden alıntı: AsYouWish

yanlış hatırlamıyosam biri files.filefront.com burdan indirmeyi tavsiye etmişti ama emin deilim.. ilkinden "Hero Online Client 116" dosyasını indirmişsen sorun olmamalı.. setup dosyasını indirmişsin çünkü.. istersen bidaha dene..

Alıntıları Göster
    arkadas 2.sini indirdim suan hero online acıyorum ama benı bekletiyo patch yukluto kendi kendine baslıcam nick buyuk ihtimal BaLiCi eger ozel atarsan sevinirim

• quote:

arkadas 2.sini indirdim suan hero online acıyorum ama benı bekletiyo patch yukluto kendi kendine baslıcam nick buyuk ihtimal BaLiCi eger ozel atarsan sevinirim

Alıntıları Göster
    Balici Hoşgeldin aramıza
  • quote:

Orijinalden alıntı: KvM

Balici Hoşgeldin aramıza

Alıntıları Göster
    beyler bi sorum olucak yeniyim çözemedim
    ben 1dan0kyu

gelelim sorulara
    1.pet nasıl alabilirim hangi npc den alınır?
    2.party nasıl kurulur?

cevaplarsanız sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: STaTIC10000

beyler bi sorum olucak yeniyim çözemedim
    ben 1dan0kyu

gelelim sorulara
    1.pet nasıl alabilirim hangi npc den alınır?
    2.party nasıl kurulur?

cevaplarsanız sevinirim

Alıntıları Göster
    1- petler npc den alınmaz hunter jobunu seçersin howl of tame ile sadece yakanabilinen hayvanların canını %20 veya %10 du işte onun altına indirip büyüyü yaparsın ölür ve çantana gelir. ama lvlinin o yaratıkdan yüksek olmsı lzım. yada pazar kuran playerlar satar onlardan alabilirsin
    2-party yapcaan kişinin üstüne gel ctrl+sol tuş click yap(mousedan) çıkan menüden party de kabul ederse party kurarsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karaya -- 17 Aralık 2006; 19:58:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: karaya

1- petler npc den alınmaz hunter jobunu seçersin howl of tame ile sadece yakanabilinen hayvanların canını %20 veya %10 du işte onun altına indirip büyüyü yaparsın ölür ve çantana gelir. ama lvlinin o yaratıkdan yüksek olmsı lzım. yada pazar kuran playerlar satar onlardan alabilirsin
    2-party yapcaan kişinin üstüne gel ctrl+sol tuş click yap(mousedan) çıkan menüden party de kabul ederse party kurarsınız

Alıntıları Göster
    su an hunter oldum petimi nasıl kullancam?

• quote:

su an hunter oldum petimi nasıl kullancam?

Alıntıları Göster
    o petin üstünde çantana gldiği zaman. üstüne geldiğinde lvli fln yazar senin kullanacağın lvl yazar. o lvle gelince sağ tıklarsın sornada "T" ye basarsın olur. bu arda sırf onun için hunter olmasaydın istiyerek olsaydın bi mesleği kurtlar 10k ye bile satılıyo

• quote:

Orijinalden alıntı: karaya

o petin üstünde çantana gldiği zaman. üstüne geldiğinde lvli fln yazar senin kullanacağın lvl yazar. o lvle gelince sağ tıklarsın sornada "T" ye basarsın olur. bu arda sırf onun için hunter olmasaydın istiyerek olsaydın bi mesleği kurtlar 10k ye bile satılıyo

Alıntıları Göster
    ne zaman gelir çantama ben isteyerek hunter oldum

• quote:

ne zaman gelir çantama ben isteyerek hunter oldum

Alıntıları Göster
    http://forum.donanimhaber.com/m_10983117/tm.htm
    işte hunter budur
    yani ben...

• quote:

http://forum.donanimhaber.com/m_10983117/tm.htm
    işte hunter budur
    yani ben...

Alıntıları Göster
    Orjinalden alıntı: KvM
    Balici Hoşgeldin aramıza

saol canım cok saol tesekkur ederim bende yeniyim warrior oldum ama kullanamadım daha ilk buyumu senle ozelden konusursak yada birlikte party yapabiliriz yaparsak sevinirim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.