Şimdi Ara

bilgisayar alacağım ? yardım edebilirmisiniz arkadaşlar _?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1 gb kingston ram istiyorum 2x512 almam mı daha mantıklı yoksa 1gb mı?

amd 3500 düşünüyorum bütçemin en üstü bu 3800e çıkamam

anakart hakkında bi bilgim yok ne almalıyım sizce ?

hardisk 160gb samsung bulunuyor

ekran kartı ati rodeon 9550 düşünüyorum sizce ?

feel 450w bir kasa olsun istedim mantıklımıdır ?

dvd cdrw istedim diğer donanımlar elimde bulunuyor... zaten çok birşey kalmadı :)

anakart ve ekran kartı hakkında bilgi verirmisiniz ne almam mantıklı olur ?

• 2*512 mantıklı
    ASUS A8N SLI
    9550 agp slotlu bnm önerdiğim board pcı-ex; 1300pro alabilirsin
    kasanın psu suna sakat diyolar
  • kendine güveniyosan şimdilik 1gb, paran olunca 1gb daha alıp 2-3 ay gecikmeyle dual 2 gb ram daha mantıklı geliyo.
    anakart biraz bütçe işi (herşey öyle gerçi) oc filan işim olmaz diosan 70-80 doları civarı bi anakart yeterli bence.
    ekran kartı içinde en makulu bence 2. el bi 6600gt filan almak 140-150 tl civarı var piyasada.
    feel450w yerine asus TA-5A yada aopen h-600 serisi filan olabilir.
  • benim feel 550 watt kasamda 3 hd 2 cd rom s939 3200+ işlemci sorunsuz çalışıyor usb bağlantılarını saymadım , eğer bulursan bile kesinlikle agp bir anakart alma s754 yavaş yavaş bitiyor s939 a geçmen daha mantıklı , uzun bir süre kullanmayıp daha yeni bir sisteme geçerim diyorsan 2x512 ram dual modda mantıklı
  • ASUS M2NPV-VM (GeForce 6150,GLAN,SATA,RAID,VGA,AM2) Anakart olarak bunu dusunebilrsin. Uzerinde onboard ekran karti var, alacagin 9550 den daha iyi bir cozum olur bu. Butcen kısıtlıysa ekran kartini erteleyebilirsin. Alabiliyorsan 7600gs serisi bir ekran kartı alabilirsin. Kasa olarak aopen h600 serisini önerirm. 1gb ram dusunuyorsan kesinlikle dual al. Eger bu anakarti almaya karar verirsen bios update lerini yaptir. 667 mhz dual ramlarde sorum cikariyormus ama bios update i ile duzeldigini soyluyorlar.
  • verdiğiniz bilgiler için sağolun teşekkür ederim
  • parçalar ve fiyatlar hakkında bana ulaşırsan yardım ederim
  • agp bir sisteme boşuna para yatırma.. bence pci express al sli destekli güzel anakartlar var...
  • quote:

Orjinalden alıntı: master_gokhan

agp bir sisteme boşuna para yatırma.. bence pci express al sli destekli güzel anakartlar var...

bencede arkadasım birazcık daha yükselt çıtayı imkan varsa. yarin birgün cok problem olur değisirkene
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.