Şimdi Ara

Bilgisayar Sıcaklık Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar,okulum verdiği hp probook 4535s bilgisayarda Tropico 4 oynarken,2-3 kere öyle sıcaklığa ulaştı ki bilgisayar oyundan attı.
    İşlemci sıcaklığına baktığımda 80 derece diyordu.
    Sizce ne yapmam gerek?Nasıl bir sorunu olabilir?Daha 1 senelik bir laptop.

• 1 Sene Olduğuna göre Garantisi vardır yolla oraya kendin yaparsan başka sorunlarda bilgisayarın sana sorun çıkartırlar o yüzden garantiye yolla ayrıca bilgi olsun kumaş , koltuk , kucakta oynayınca toz kapıyor o yüzden masada oynamanı tavsiye ederim .
  • Ustam benim laptop yaşına girmedi daha dediğin gibi sıcak. bazı laptopların tasarımında düşünmüyorlar o konuuyu. Garantiye yolla derim. ancak sürekli soğutucu kullanman gerekecek diye düşünüyorum....
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogy1

Merhabalar,okulum verdiği hp probook 4535s bilgisayarda Tropico 4 oynarken,2-3 kere öyle sıcaklığa ulaştı ki bilgisayar oyundan attı.
    İşlemci sıcaklığına baktığımda 80 derece diyordu.
    Sizce ne yapmam gerek?Nasıl bir sorunu olabilir?Daha 1 senelik bir laptop.

80 Derece aslında fazla değil. Birde bilgisayarda oyun oynarken işlemci daha çok çalışır. Ve fanlar daha hızlı çalışmaya başlar. Bilgisayarında otomatik olarak oyundan atabilir. Sana tavsiyem oyunları düşük çözünürlükte kullanman ve Game Booster programını kullanman.
  • Soğutucu yoksa kullanın...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.