Şimdi Ara

BİLGİSAYARIM RESTART YAPIYOR, YARDIM LÜTFEN!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bilgisayarım internete girdiğimde (özellikle flash player'li sayfalarda) ya kilitleniyor veya restart yapıyor. Eskiden power pointi açtığımda da yapıyordu. Servise götürdüm, ekran kartının fanı bozulmuş dediler, değiştirdik yine düzelmedi. Format attırdım yine düzelmedi. Sizce sebebi ne olabilir? Ekran kartından kaynaklanıyor olabilir mi? Sabahtan beri en az 20 defa restart yaptı. Artık işlerimi yapamaz hale geldim, lütfen anlayan arkadaşlar ilgilenirlerse sevinirim.

• valla dostum format attıktan sonra düzelmediyse sorun donanımsal..basıma bole olay gelmişti aynı msn ye girdiğinde makina restart oluyodu ram değiştim düzeldi....sende bi ram değiştir olmassa psu yu değiştir sorunun bunlardan birisi olabilir...
  • PSU'da bir sorun yok gibi görünüyor, ayrıca harici bir güç kaynağım da var. Bir de ram'i değiştirelim bakalım. Ekran kartından kaynaklanma ihtimali yok diyorsunuz yani?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi montoya -- 15 Mart 2007; 11:17:54 >
  • işlemci ısısınıda bir kontrol et, aşırı ısınmada kilitlenme veya restart yapabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arkitrom -- 15 Mart 2007; 12:04:39 >
  • işlemcinin ısısını kontrol et büyük ihtimal ondandır veya prizler topraklı degilse bundan da kaynaklanır başka bi evde dene ben böle bişi yaşadım şahsen kendi evimde restliyor başka evde normal çalışıyordu makine
  • İlgilenen arkadaşlara teşekkürler, söylediklerinizin hepsini yaptım ama bir değişiklik yok. İlkginç olan şu ki sadece internete girince (özellikle flash player'li sayfalar veya bol resim olan sayfalar) reset yapıyor. Son olarak bir de kabloları değiştirecem bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi montoya -- 15 Mart 2007; 14:00:57 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.