Şimdi Ara

Bilimsel Araştırmama Yardımcı Olur Musunuz? (18-30 yaş)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba herkese, tezim için veri topluyorum. Henüz 100 kişilik veriye ulaştım ve bu sayıyı en az 380'e yükseltmek zorundayım. Eğer 18-30 yaş aralığındaysanız aşağıdaki formu doldurup bana büyük bir yardımda bulunabilirsiniz. Bilgileriniz ve cevaplarınız tamamen saklıdır, isim, tc vs sorulmamaktadır. Aşağı yukarı 10 dakika sürüyor bitirmesi.

Ciddi şekilde cevaplamanız benim için çok önemli, veriler düzgün olursa araştırmanın yabancı dergilerde yayınlanma ihtimali var.

Şimdiden vaktini ayıran herkese teşekkür ediyorum.

google docs
    Tipik Rüyalar ve Savunma Biçimleri Arasındaki İlişkinin İncelenmesi
    https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScegEyPRQYVJku_zrGJxqlSJS3oLEBaK3DnXJy2b25gZ6bKRA/viewform?usp=send_form

• Hocam keşke gecenin 2 buçuğunda değil de kullanıcı sayısının daha fazla olduğu bir zamanda açsaydın konuyu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dsaewq -- 6 Aralık 2022; 2:28:51 >
  • Bu testler amacına ulaşamaz çünkü kaç kişi kendini gerçekten tanıyor da sorulan sorulara gerçek cevapları verebiliyor?

• musetea kullanıcısına yanıt

doldur geç arkadaş orasını napcan

• musetea kullanıcısına yanıt

Emin ol ölçekleri hazırlayan kişiler bu dediklerini düşünmemiştir.

• Çok uzun sıkılıp bıraktım sonuna kadar cevaplayabilene helal olsun
  • Dh forum doğru bir örneklem değil. O yüzden tez hocan kabul etmez bu anket çalışmasını.

• TEHET kullanıcısına yanıt

Örneklemin detaylarını bilmiyorsunuz ki. Yine de farklı yerlerden topladığım verileri farklı veriler olarak kaydedecek kadar tecrübeliyim merak etmeyin. Tutarsızlık durumlarında zaten topladığım verileri araştırmada kullanmıyorum. İçiniz rahat olsun ilk tezim değil.

• Doldurdum hocam hatta birkaç arkadaşıma da atarım

Haklarım için mücadele ettikten sonra, girişken davrandığımdan dolayı özür dilemeye eğilimliyimdir

Hocam mesela bu ben haklarım için mücadele eden bir insan değilim o yüzden mi bana uygun değil yoksa mücadele ettiğim için özür dilemem o yüzden mi uygun değil. Sanırım ikincisi ama ben haklarım için mücadele etmiyorsam hiç ne diyeceğim
  • Teşekkürler öncelikle vaktinizi ayırdığınız için. Böyle bir durumda olsaydınız ne yapardınız gibi düşünebilirsiniz. Diyelim ki böyle bir durum yaşadınız, haklarınız için mücadele ettiniz ama sonra fazla mı abarttım acaba diyerek özür diler miydiniz gibi düşünebilirsiniz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.