Şimdi Ara

Bilkent?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sonucu görünce Bilkent geldi diye ağladım biraz... Bilkent yazan nasıl bir motivasyonla yazdı söyler misiniz moralimi düzeltmek istiyorum wjykwicah

• Top tier okullardan biri olduğundan, imkanlarının devlet daha iyi olması nedeniyle yazdım. Neredeyse bütün hukuklar ve ODTÜ iibfler tutabilecekken Bilkent kazandım :) hiç pişman değilim, tekrar olsa tekrar yazarım. Siz de aynı şekilde düşünün hocam. Mühendislik eğitiminde teknik üniler ve Boğaziçi'nin ardından en iyisi, İİBF için de Boğaziçi ve Koç'tan sonraki en iyi okul. Sanırım siz dilcisiniz, okulun kadrosunda da bol bol yabancı hocalar bulunmakta. Boğaziçi'nden sonraki en iyi dil okulunu kazandınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reginaslandiou -- 31 Ağustos 2021; 10:9:25 >
  • ben de Bilkent gelmeyecek diye ağlayacaktım bi insan Bilkent geliyor diye neden ağlar ki

• JubLuffin J kullanıcısına yanıt
    Bilmem, altıncı hisse dayalı. Gelmez diye düşünmüştüm, yazarken keşke gelse dedim. Hacettepe'ye hazırladım kendimi. Gelince de kötü hissettirdi :(
  • Bilkent geldi diye ağlamak

• quote:

Orijinalden alıntı: morzifir

Bilmem, altıncı hisse dayalı. Gelmez diye düşünmüştüm, yazarken keşke gelse dedim. Hacettepe'ye hazırladım kendimi. Gelince de kötü hissettirdi :(

Top tier bir okula yerleştin bence mutlu olmalısın.Geçen sene yarı burslu Hukuk başlıkları açıp duruyordum sıralama hesaplattırmak için ya gelmezse korkusuyla :)

• Bilkent gelmedi diye ağladım öyle diyeyim
    Yerleştiysen geldiği için mutlu musun peki? Çok acımasız bir okul olduğunu söylüyorlar
  • morzifir kullanıcısına yanıt

Geçen sene yerleştim çok mutluyum.Kampüste 3-4 ay kalabilme fırsatım oldu sadece ama merak ettiğin şeyleri okul olsun kampüs olsun cevaplayabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JubLuffin -- 31 Ağustos 2021; 13:48:28 >
    Ben ortamı için çok endişeliyim kafama göre birini bulamam diye
  • morzifir kullanıcısına yanıt

böyle bir endişeniz hiç olmasın, ortamı beklemediğiniz kadar şaşırtacak sizi iyi anlamda :)

• Bende Bilkent gelince ağladım biraz ama sonra 3.20’me binince oraya ait olduğumu anladım
  • quote:

Orijinalden alıntı: morzifir

Ben ortamı için çok endişeliyim kafama göre birini bulamam diye

kesinlikle böyle bir durum olması söz konusu değil çok fazla insan tiplemesi var.Kampüste illaki kafanıza göre birini bulursunuz.Endişenizin sebebi BMW sahibi kekolar ya da her sabah kuaförden derse gelenlerse hiç endişelenmeyin elbette varlar fakat sayıları gerçekten çok değil. Sadece bu tipleme Bilkent ismine yapışıp kalmış durumda.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.