Şimdi Ara

Bilkent hazırlık çok mu zor ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bilkentin hazırlık sınıfının çok zor olduğunu duydum hatta 10 kişiden sadece 1 kişi ilk yıl geçebiliyormuş doğru mudur ? Bilkent de okuyan abilerimiz ve ablalarımızdan yorum bekliyorum

• geçen sene 400 kişiden 450si hazırlıkta kaldı kardeş

bu arada forumda biri bilkentte okuyodu son kurdan bi önceki kurdaydı soruları ders kitabının ssni attı lise ingilizcesi çok ciddiyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Filozof_Bey

Bilkentin hazırlık sınıfının çok zor olduğunu duydum hatta 10 kişiden sadece 1 kişi ilk yıl geçebiliyormuş doğru mudur ? Bilkent de okuyan abilerimiz ve ablalarımızdan yorum bekliyorum
    yanlış biliyorsam düzel sen mühendis bey misin ? ve hazırlık okudun mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Filozof_Bey -- 15 Ağustos 2015; 13:27:07 >
  • evet çok zordur, okulun hazırlık sınıfına ingiltereden ingiliz öğrenciler geliyor inglizce öğrenmek için

yani bilkenti bitirirsen kraliçe elizabathten daha iyi ingilizcen olur
  • quote:

Keske muhendis olsam hazirlik okumadım ama sorulara baktim ben ygs lys hazirlaniyorum
    Adamin attigi ingilizce basitti
    Ayrica ingilizceyi gozunuzde buyutmeyin zor bisey degil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Revv.0

evet çok zordur, okulun hazırlık sınıfına ingiltereden ingiliz öğrenciler geliyor inglizce öğrenmek için

mübalağa yaptınız galiba peki derslerle beraber günlük 2-3 saat çalışsam geçermiyim 1 yılda hazırlığı yoksa kurs felan gerektirir mi ?
  • quote:

quote:

evet çok zordur, okulun hazırlık sınıfına ingiltereden ingiliz öğrenciler geliyor inglizce öğrenmek için

mübalağa yaptınız galiba peki derslerle beraber günlük 2-3 saat çalışsam geçermiyim 1 yılda hazırlığı yoksa kurs felan gerektirir mi ?

mübalağa yapmıyorum geçen yıl bizzat prens charles gelip derse girdi, whatsappta ekledim çok mütevazi bir insan

• quote:

Orijinalden alıntı: RioShui

quote:

Keske muhendis olsam hazirlik okumadım ama sorulara baktim ben ygs lys hazirlaniyorum
    Adamin attigi ingilizce basitti
    Ayrica ingilizceyi gozunuzde buyutmeyin zor bisey degil

umarım olursun ingilizceyi öğreniriz de bilkent TOEFL sınavından en az 87 istiyor advanced seviye ingilizce istiyor yani konuşmanın felanın ötesinde akademik ingilizce istiyor
  • quote:

quote:

quote:

mübalağa yapmıyorum geçen yıl bizzat prens charles gelip derse girdi, whatsappta ekledim çok mütevazi bir insan

efendim burası konu dışı değil geyik yapmak istiyorsanız orasını önerebilirim bende orda geyik yapıyorum teşekkürler saygılar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.