Şimdi Ara

Bilkent siyasal - Dokuz Eylül hukuk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar şimdi bu TM 3 muhabbeti gerçekten kafaları karıştırıyor ondan dolayı nereyi yazsam diye baya düşünüyorum sizce Bilkent tam burslu siyaset bilimi ve kamu yönetimimi yoksa dokuz Eylül hukuk mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bilkent tabiki

• Bilent tamam vizyonu olan bir okul ama siyasetten çıktıktan sonrası kafa karıştırıcı ?

• Bilkent, etiket onemlidir.
  • Uppp

• valla 5 sene önce sorsan saçmalama tabiki hukuk derdim ama her yerde hukuk fakültesi var artık. yeni mezun avukatlar 1500 liraya çalışıyor. eskiden hukuk derdim ama şimdi bilkent diyorum.
  • Hukukun garanti meslek olması güzel bi şey ama diğer tarafta da Bilkent var bilemiyorum yani

• Bilkent siyasal pek güçlü değilmiş akedemik kadrosu biraz araştırmani tavsiye ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki biliyor musunuz Ankara yada ODTÜ'nün akademik kadrosu nasıl ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Vitrenco

Bilkent siyasal pek güçlü değilmiş akedemik kadrosu biraz araştırmani tavsiye ederim

https://eksisozluk.com/entry/40867850
  • guitarhero111 G kullanıcısına yanıt
    Akedemik kadrosu genclestigini duymuştum yorumlarda da yazmışlar zaten.Bolum iyi zaten eskisi kadar iyi olmadığı duyumlar aldim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bilkent siyasetinmi kadrosu kotu stanford shaw ve jeremy salt var dunyanin sayili siyaset tarihcilerinden

• bilkent tabiki nedenleri şunlar

1)bilkent mezunu olmak demek her yerde farklı iş imkanları demek siyasal veya hangi bölüm mezunu olursansan ol
    2) akademik kadro gerçekten iyi araştır göreceksin
    3) öğrenciye değer veren bir üniversite 300 kişiyle derse girmek farklı 30 kişiyle girmek farklı
    4)kendini sınırsızca geliştirebileceğin bir bölüm bir üniversite
    5)ingilizce ve diğer dil eğitimleri muazzam
  • bilkent whatsapp grubumuza katılmak istersen pm atman yeterli bu arada :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Busraaç

Merhaba arkadaşlar şimdi bu TM 3 muhabbeti gerçekten kafaları karıştırıyor ondan dolayı nereyi yazsam diye baya düşünüyorum sizce Bilkent tam burslu siyaset bilimi ve kamu yönetimimi yoksa dokuz Eylül hukuk mu ?

Siralamaniz kaç hocam bende bilkent dusunuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Stalinn

quote:

Orijinalden alıntı: Busraaç

Merhaba arkadaşlar şimdi bu TM 3 muhabbeti gerçekten kafaları karıştırıyor ondan dolayı nereyi yazsam diye baya düşünüyorum sizce Bilkent tam burslu siyaset bilimi ve kamu yönetimimi yoksa dokuz Eylül hukuk mu ?

Siralamaniz kaç hocam bende bilkent dusunuyorum

Sıralamam 11.5 sizin ?

• Busraaç B kullanıcısına yanıt
    bilkentin sana sağlayacağı sayısız avantaj sayesinde mezun olduktan sonra müfettişlik sınavlarını kazanacağını umuyorum yapı kredi granti gibi büyük bankalarda müfettişler +10bin lira kazanıyor(otel parasıyla birlikte) hiç olmadı devletin kurumlarında +5bin maaş ile uzman/müfettiş olman garanti diyebilirim.Odtü bilkent tutsa gözüm kapalı gidicektim ama kısmet değilmiş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.