Şimdi Ara

Bim'deki Kasiyerlere Kıl Olanlara Gelsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün saat 3,30 gibi BİM 'e gittim ve birkaç alışveriş yaptım.Tek kasa çalışıyordu ve adam biraz artistti.Sıra bana geldi ve adam bana bakıp güldü şansına küs evlat FİŞ KARTUŞU bitti dedi .-ee dedim nolcak şimdi 5dk bekle dedi yine bana bakıp gülerek .Biraz siniirlendim ve ne gülüyosun kardeşim dedim .Bna karşılık olarak kime gülüp gülmicemi sanamı sorcam dedi .Öylemi dedim burda yetkili birisi yok mu dedim hala terbiyemi koruyarak yok dedi buranını AGA 'sı benim .Tmm dedim kardeşim 2 dk ya tekrar görüşelim hemen gittim mahallede yaşıtım olan 16-17 yaşlarındaki tüm gençleri topladım ve o içerde artistlik yapan kasiyer BİM'in kapısını kitlediğini ve içerde tırsarak birilerini aradığını gördüm.

O korku ona yeter.

• Yine attı ve gitti beyler...
  • Olmamış...
  • Yaşıtım Derken anaokulundan Kankilerinmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Snekz23 -- 6 Ağustos 2011; 1:00:29 >
  • Ee panpa sonra?
  • Olmadi dostum Hot Story Bro
  • quote:

Orijinalden alıntı: Numan

Yine attı ve gitti beyler...

takipçimsin fake değilim onunda farkındasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Snekz23

Yaşıtım Derken anaokulundan Kankilerinmi

Bu da olmamış ... Off ben gidiyorum.
  • nick~mesaj uyumu
  • Ne kadar ürün alsan da tek poşet veriyor adamlar!
  • quote:

Orijinalden alıntı: NewKids

Olmadi dostum Hot Story Bro

En büyük idolümsün gerek 1 günde kastığın post gerek salladığın hikayelerle
  • quote:

Orijinalden alıntı: WarriorAngel

quote:

Orijinalden alıntı: Snekz23

Yaşıtım Derken anaokulundan Kankilerinmi

Bu da olmamış ... Off ben gidiyorum.

Daha karpuz kescektik nereye
  • o değil de ben bayan kasiyerlere uyuzum lan. bozuk para üstünü elime değil, oraya bırakıyorlar. 10 dk para topluyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByCassWoa

• quote:

Orijinalden alıntı: atargider

Bugün saat 3,30 gibi BİM 'e gittim ve birkaç alışveriş yaptım.Tek kasa çalışıyordu ve adam biraz artistti.Sıra bana geldi ve adam bana bakıp güldü şansına küs evlat FİŞ KARTUŞU bitti dedi .-ee dedim nolcak şimdi 5dk bekle dedi yine bana bakıp gülerek .Biraz siniirlendim ve ne gülüyosun kardeşim dedim .Bna karşılık olarak kime gülüp gülmicemi sanamı sorcam dedi .Öylemi dedim burda yetkili birisi yok mu dedim hala terbiyemi koruyarak yok dedi buranını AGA 'sı benim .Tmm dedim kardeşim 2 dk ya tekrar görüşelim hemen gittim mahallede yaşıtım olan 16-17 yaşlarındaki tüm gençleri topladım ve o içerde artistlik yapan kasiyer BİM'in kapısını kitlediğini ve içerde tırsarak birilerini aradığını gördüm.

O korku ona yeter.

Dostum bende Zeytinburnun'da oturuyorum. Gerçe çok var BİM şubesi ama hangisine gittin ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi truehawk -- 10 Eylül 2011; 10:32:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: atargider

Bugün saat 3,30 gibi BİM 'e gittim ve birkaç alışveriş yaptım.Tek kasa çalışıyordu ve adam biraz artistti.Sıra bana geldi ve adam bana bakıp güldü şansına küs evlat FİŞ KARTUŞU bitti dedi .-ee dedim nolcak şimdi 5dk bekle dedi yine bana bakıp gülerek .Biraz siniirlendim ve ne gülüyosun kardeşim dedim .Bna karşılık olarak kime gülüp gülmicemi sanamı sorcam dedi .Öylemi dedim burda yetkili birisi yok mu dedim hala terbiyemi koruyarak yok dedi buranını AGA 'sı benim .Tmm dedim kardeşim 2 dk ya tekrar görüşelim hemen gittim mahallede yaşıtım olan 16-17 yaşlarındaki tüm gençleri topladım ve o içerde artistlik yapan kasiyer BİM'in kapısını kitlediğini ve içerde tırsarak birilerini aradığını gördüm.

O korku ona yeter.

kanka kasiyer o kadar adamı nerden bulmuşsa iyi dayak yedik ya

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.