Şimdi Ara

bir kaç soru lütfen cevaplarsanız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • the ruthless blade ve kılıç kullanıyorum bow skill dahil açmadım
    char warrior 48 lvl shao

ilk sefer bu tür bir oyun oynuyorum knight dahi oynamadım
    oyun hoşuma gitti bende devam ettim en azından öğrenmek açısından
    1.sorum str:147
    dex:80
    int:90 iyi vermişmiyim statları
    2. soru 50 lvl yaklaştı musamı, campionmu devam etmeliyim
    3. shaoyum bir yabancı klan vardı teklif etti girdim ama ne konuşabiliryorum nede bilgi alamıyorum bu anlamda o guilde ten nasıl çıkabilirim.
    4. savaşlara hiç girmedim sanırım 49 savaşları varmış dün bir türk arkadaştan öğrendim bu statlarla habire yerde olurmuyum bütün skill kitaplarını açtım hp 1147 vcivarı chi ise 630 falan
    5. bundan sonra statları int mi dex mi vermeliyim?
    arkadaşlar başta da belirttim ilk sefer oynadım bu tarz oyunları inanmıyacaksınız bir çok şeyi eşyalar la ilgili falan kendimce ilerledikçe öğrendim baştan başlamayı da buna biraz emek verdiğim için eğer çok kötü değil isem düşünmüyorum düşüncelerinizi yazarsanız sevinirim bu anlamda o bana çok yardımcı olacaktır yorum yazanlara şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aytekin74 -- 18 Haziran 2007; 11:46:08 >

• Bunların hepsinin başında neci olduğunu söylememişsin. Onu yazda ona göre cevap verelim
  • bowcumusun rodcumusun ... hangi silahi kullaniosun

ayrica su 49 savaslari hakkinda benim de bilgim yok net bi aciklama yaparsaniz sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cesurct -- 18 Haziran 2007; 11:49:39 >
  • 1. statların güzel
    2. musa ol daha çok mob toplarsın daha rahat kasarsın
    3. g harfine bas orda seceede bide bi buton var onabasarak clandan çıkabilirsin
    4. savaşlara katıl hem eğlenceli oluyo hemde charın eksiklerini görüyosun savaşa girip te yatmayan adam yok zaten yatmaktan korkma exp gitmiyo zaten
    5. dex. in çok iyi daha dex. vermene gerek yok int biraz düşük kalmış bundan sora int ve str git ama int e str den biraz daha fazla ver yani ikisi birbirine yakın veya eşit olsun
    elimden geldiğince bildiklarimi aktarmaya çalıştım umarım yardımcı olabilirim kolay gelsin ii kasmalar
  • savaslara nerden giricez saati filan varmi
  • 40-59 savaşlar her salı akşamı oluyo TR saati ile 9 civarı falan başlıyo zhuang san eğer sp deki zhuang disrict var ona girecen orda hero manager var ona tıklıcan en üsttekine basacan ordan giriliyo savaşa eğer shao ise de sp deki shao disrict ten girecen gerisi aynı haftada iki kere oluyo 40-59 savaşları diğeri de sanırım cumartesi akşamları ama ondan tam emin deilim
  • sagol bilgiler icin
  • cumartesı sabaha karsı saat 5,30 da baslar :D:d be nsoylıyım ondan bır saat oncede 60+ lar baslar :D:d
  • +60 zuhang olmadan girme bayıyolar adamı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.