Şimdi Ara

Bir konuda yardım eder misiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ben an itibari ile 3620 rp çekicem champion almak için fakat diğer yandan da 30 günlük ip boost alsam 3620 rp'den daha çok mu yararlı olur ? Fikirlerinizi alabilir miyim ?

Not:Sürekli oynayan biriyim pek aralık vermem. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

• ip boost indirimi bitmiş mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Olivier Mira Armstrong -- 20 Eylül 2013; 12:01:55 >
  • Galiba bitmişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tenshou -- 20 Eylül 2013; 12:04:14 >
  • eğer oynarım diyorsan tabiki daha faydalı olucak . ama skinleride ip ile alamıyorsun öyle de bir kötü yanı var.
  • ip boozt indirimi bittiyse alma bence koyar fena 7 günlük aldım deli gibi ip kasıyorum 2 günü kaldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bloodimir

eğer oynarım diyorsan tabiki daha faydalı olucak . ama skinleride ip ile alamıyorsun öyle de bir kötü yanı var.

skin ile pek uğraşmıyorum ben ilk championlar'ı tamamladıktan sonra skin başlıyacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tenshou -- 20 Eylül 2013; 12:33:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: IcyTea Lemon

ip boozt indirimi bittiyse alma bence koyar fena 7 günlük aldım deli gibi ip kasıyorum 2 günü kaldı

peki bu 5 gün içinde ne kadar kasabildin sorabilir miyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tenshou

quote:

ip boozt indirimi bittiyse alma bence koyar fena 7 günlük aldım deli gibi ip kasıyorum 2 günü kaldı

10-15k cıvarı kasmıstır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İp boost bittiyse 1-2 şampiyon al ve (indirimden) ve gere kalanıylada kostüm al derim ben çünkü şampiyon ıp biriktiriple alınır ama kostum alınamaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: tenshou

quote:

rahat 10k
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stretier

İp boost bittiyse 1-2 şampiyon al ve (indirimden) ve gere kalanıylada kostüm al derim ben çünkü şampiyon ıp biriktiriple alınır ama kostum alınamaz

Skin almak su an pek istemiyorum cok champion eksigim var bunları tamamlamak istiyorum ondan sonra zaten işe başladığım zaman daha da rahatlayacağım galiba ip boost almam daha mantıklı tekrar herkese cevapları için teşekkür ederim :)
  • şampiyon al bugün oyunda öyle oynayıp eğleniyosun ama yarın internetinin kesilmeyeceğini yada ölmeyeceğini kimse garanti edemez şampiyonları bi çırpıda çek ve anı yaşa
  • quote:

keşke bende alsaydım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abi yapma ben 1 haftada ip boozt olmadan o kadar kasıyorum zaten sen çok az kasmışsın birde sadece akşamları oynuyorum 5 saat falan keşke 2 katı olsaydı bi de sürekli yonuyorsun yazık olmuş verdiğin paraya :(
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.