Şimdi Ara

Bir Önerisi olan...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar ben sadece gorusme yapıp mesaj gonderebılecegım bı telefon almak ıstıorum. Su an aklımda Siemens Mc60 ve S.E. k300 war. Benım ıcın oyle kamera,bluetooth,Mp3 calar,oyun moyun gerekmıor. sadece temel kullanım ıcın almak ıstıorum. Telefon almak ıcın tanıdıgım bır telefoncuya gıttım adam bana Mc60 ı Onerdı.Hem polıfonık melodısı war hemde saglam bır telefondur dedı.Adam kasıklamak ıstıor desem babamın 25 senelık arkadası. Oyle bırsey aklından dahı gecmes. Hem sarjı tam sana gore 4-5 gun gıder dedı. Acaba alsam mı? Yanı dedıgım gıbı normal kullanım ıcın alacagım ıcın bu model benım aklıma yattı. Hem tus takımıda karısma geldı bana. K300 sankı bıras narın gıbı geldı. 6600,6630 fılan demeyın lutfen. Onlar hem sekıl hemde boyut ıtıbarıyle bana gore deıl. Onerıler ıcın sımdıden tesekkurler...

• MC60'ı düşünmeyin çabuk arıza yapan ve kamerası berbat bir telefon. Giriş seviyesi Nokia modellerini düşünürseniz 2. elde para eder
  • temel kullanım ıstıosan motorola nın yenı bı telefonu var ıkı hafta sarj suresimotorola c117
  • bence k300 daha iyi bir seçim olacaktır mc60 a göre. .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.