Şimdi Ara

bizbizekamu heryöne 1200 DEĞİŞ-Mİ-YOR ( Tarife eski şekline çevrildi *güncel*) (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
314
Cevap
0
Favori
18.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yalnışlık var mı bilemiyorum...

Beni oim de şu anda bu şekilde görünüyor...
    Ayrıca cepten sorguda da bu şekilde veriyor dakikaları...!!

Ayrıca bana göre 2200 dk çok daha iyi olmuş..
    Bu haliyle kalsın bence...
  • turkcell e iyi bir tokat oldu bu çok mutluyum 1 dk bile hakkımı bırakmayacağım aldıkları paraların hepsinin acısını çıkartıcam.
    ayrıca arkadaşlar şimdi benim hesap kesim tarihim 25 aralık 500 her yöne den hariç 1200 olması için 700 dakika daha kullanacam ve diğer faturada iade ettirecem 700 dakika her yöne aşım ne kadar ücretlendirilir. iademi diğer ay alabilir miyim.
    teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: halle

Sayın kernell,
    yalnışlık var mı bilemiyorum...

Beni oim de şu anda bu şekilde görünüyor...
    Ayrıca cepten sorguda da bu şekilde veriyor dakikaları...!!

Ayrıca bana göre 2200 dk çok daha iyi olmuş..
    Bu haliyle kalsın bence...

benim oim de de halen daha 500 500 500 diye gözüküyor.mesajda çalışma yapılıyor diye geliyor.emin olun her yöne 1200 dakika çünkü btk hiçbir değişiklik yapılamaz dedi.turkcellin tarife sayfasıda bugün itibariyle yenilenmiş zaten. 10.12.2009 tarihinden sonra ki fatura kesim tarihinden itibaren her yöne 1200 dakika diyor.şu anda saçmalıyor turkcell itibar etmeyin fatura kesim tarihinden sonra tarifenizi kontrol edin.

turkcell dişyor ki;
    Bizbize Kamu Her Yöne 1200 dakika paketinin paket dakikaları 10.12.2009 faturalama döneminden başlamak üzere müşterilerimizin Aralık ayındaki fatura kesimlerinde yurt içi Turkcell-diğer operatör ve sabit hatlarla görüşme içeren toplam 1200 dakika olarak değiştirilecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kernell -- 10 Aralık 2009; 15:00:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cemselpe

turkcell e iyi bir tokat oldu bu çok mutluyum 1 dk bile hakkımı bırakmayacağım aldıkları paraların hepsinin acısını çıkartıcam.
    ayrıca arkadaşlar şimdi benim hesap kesim tarihim 25 aralık 500 her yöne den hariç 1200 olması için 700 dakika daha kullanacam ve diğer faturada iade ettirecem 700 dakika her yöne aşım ne kadar ücretlendirilir. iademi diğer ay alabilir miyim.
    teşekkürler

arkadaşlar ben aşım yapayımmı 700 dakika sonra iade ettireyim bilgi verin lütfen
  • quote:

quote:

turkcell e iyi bir tokat oldu bu çok mutluyum 1 dk bile hakkımı bırakmayacağım aldıkları paraların hepsinin acısını çıkartıcam.
    teşekkürler

arkadaşlar ben aşım yapayımmı 700 dakika sonra iade ettireyim bilgi verin lütfen

riske girme derim :)
  • Sayın kernell,
    haklı olabilirsiniz,
    zaten mantıken de bu şekilde olması gerekli...

Velakin,
    benim fatura kesim tarihim bugün ve oim de de 2200 dk görünüyor...
    Sanırım Turkcell ne yapacağına henüz karar veremedi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: halle

Sayın kernell,
    haklı olabilirsiniz,
    zaten mantıken de bu şekilde olması gerekli...

Velakin,
    benim fatura kesim tarihim bugün ve oim de de 2200 dk görünüyor...
    Sanırım Turkcell ne yapacağına henüz karar veremedi..

kesinlikle katılıyorum. 1-2 güne kadar düzelir herhalde.sen gene dikkatli ol bu saatten sonra
  • 700 dk her yöne extra aşım ne kadara ücretlendiriliyor 17 tl mi ?
  • yuh o kadar ediyormu yaw bilmem kullansammı iade yapar mı yapsazsa dolaşmayayım kapı kapı muallakta kaldım hakkımızı da alamıyoruz 3 ay yandı bi sürü dakika
  • turkcell az önce de şunu eklemiş sayfasına

BizBize Kamu Her Yöne 1200 seçeneğindeki kullanım dakikaları, 10.12.2009 tarihinden başlayarak müşterilerimizin ilk faturalama dönemlerinde her yöne 1200 dakika olarak değiştirilecektir.

Müşterilerimizin dakika paketlerindeki bu değişiklik 10.12, 20.12 ve 25.12.2009 tarihlerinde başlayan faturalama dönemiyle beraber gerçekleşecektir.
  • Benim gibi her yöne 1500 paketine geçiş yapanlar için bi geri dönüş yok tabi di mi ? Turkcell tuttuğunu bırakırmı hiç zaten....
  • quote:

Orijinalden alıntı: AkRaeP

Benim gibi her yöne 1500 paketine geçiş yapanlar için bi geri dönüş yok tabi di mi ? Turkcell tuttuğunu bırakırmı hiç zaten....

ben de aynı şekilde mağdurum geçiş olur mu acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: loony cooky

quote:

Orijinalden alıntı: oaston

Bende şikayet etmiştim banada mail gelmiş Sahipsiz olmadığımızı görmek güzel, teşekkürler BTK

Özellikle dalavereden kazandığı haram paraların iade kararı çok hoş olmuş, yanına kar kalmıycak.

Şimdi sıra geldi turkcele bizim şahsi cezamıza :

2011'e kadar 1200 dk yoğunlukla diğer operatör ve sabit olmak üzere dibine kadar sömürülecek(gerekmese bile)

açıkçası ben katılmıyorum. çünkü turkcelle ceza vermek için böyle bir şey yaparsak. 2011 de tarife tamamıyla kalkar. eğer ki konuşma ihtiyacımıza göre çoğunlukla şebeke içi konuşur. diğer yönlere sadece ihtiyacamız ölçüsünde konuşursak ve turkcell tarifeden zarar etmezse. belki bir ihtimal 2011 den sonrada devam eder.

Çok duygulandım ama emin ol turkcel senin kadar duygusal düşünmüyor. Sürenin bitiminde herkes sadece 1 dk kullanmış olsa bile sona erdirecektir hiç merak etme sen.
    Turkcele yıllardır yaptığı haksızlıklara karşılık vurulması gereken tokat lütfen sonunda vurulmuştur ve yılların acısı bu fırsatla çıkarılıp intikam alınacaktır. Hiçkimse kusura bakmasın hiç duygusal olamam. Turkcel bana yıllardır acımadı şimdi ben mi acıcam? Beter olsunlar.. Son saniyesine kadar özel olarak hesap edip harcıcam Özellikle diğer operatörleri arayıp o hatta kontör kazandırmak bana ayrı bir keyif veriyor

• bizler neyapacaz şimdi tavsiyeniz varmı 1200 den mecburiyetten 1500 e çıkanlar için .
  • diğer operatörlerden türkselin bu kampanyasına geçersem ekstradan bir avantajım oluyormu
  • şimdi benim anlamadığım kamu 1500 de nasıl olay? 500 turkcell 500 diğer 500 sabit olarak mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: A380
    diğer operatörlerden türkselin bu kampanyasına geçersem ekstradan bir avantajım oluyormu

Sözü geçen kamu tarifesine alım kapalıdır.
  • quote:

quote:

quote:

Bende şikayet etmiştim banada mail gelmiş Sahipsiz olmadığımızı görmek güzel, teşekkürler BTK

Özellikle dalavereden kazandığı haram paraların iade kararı çok hoş olmuş, yanına kar kalmıycak.

2011'e kadar 1200 dk yoğunlukla diğer operatör ve sabit olmak üzere dibine kadar sömürülecek(gerekmese bile)

açıkçası ben katılmıyorum. çünkü turkcelle ceza vermek için böyle bir şey yaparsak. 2011 de tarife tamamıyla kalkar. eğer ki konuşma ihtiyacımıza göre çoğunlukla şebeke içi konuşur. diğer yönlere sadece ihtiyacamız ölçüsünde konuşursak ve turkcell tarifeden zarar etmezse. belki bir ihtimal 2011 den sonrada devam eder.

Çok duygulandım ama emin ol turkcel senin kadar duygusal düşünmüyor. Sürenin bitiminde herkes sadece 1 dk kullanmış olsa bile sona erdirecektir hiç merak etme sen.
    Turkcele yıllardır yaptığı haksızlıklara karşılık vurulması gereken tokat lütfen sonunda vurulmuştur ve yılların acısı bu fırsatla çıkarılıp intikam alınacaktır. Hiçkimse kusura bakmasın hiç duygusal olamam. Turkcel bana yıllardır acımadı şimdi ben mi acıcam? Beter olsunlar.. Son saniyesine kadar özel olarak hesap edip harcıcam Özellikle diğer operatörleri arayıp o hatta kontör kazandırmak bana ayrı bir keyif veriyor

Buyrun devam edin o zaman. herkes sizin yapsın alsın intikamını. olayın duygusallıkla bir ilgisi yok. boşuna duygulanmışsınız. ayrıca turkcellin bu olaydan fazlasıyla ders aldığını düşünüyorum. herkes sizin gibi yapsın arasın diğer operatörleri çoğunlukla. şirketi zarar ettirsin. ondan sonrada uygun tarife kampanya bekleyin. ben demek istedim ki. eğer turkcell tarifeden zarar etmesse belki bir ihtimal 2011 den sonra devam eder. aynı şartlarda olmasa bile belki başka şartlar da devam ettirir kimseyi kaybetmemek için. daha 1 yıl var. bu sürede ne olacağı belli olmaz. madem intikam hırsınız var devam edin o zaman. artık bir yıl sonra ki şartlara bakıp uygun bir tarife seçeriz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Buyrun devam edin o zaman. herkes sizin yapsın alsın intikamını. olayın duygusallıkla bir ilgisi yok. boşuna duygulanmışsınız. ayrıca turkcellin bu olaydan fazlasıyla ders aldığını düşünüyorum. herkes sizin gibi yapsın arasın diğer operatörleri çoğunlukla. şirketi zarar ettirsin. ondan sonrada uygun tarife kampanya bekleyin. ben demek istedim ki. eğer turkcell tarifeden zarar etmesse belki bir ihtimal 2011 den sonra devam eder. aynı şartlarda olmasa bile belki başka şartlar da devam ettirir kimseyi kaybetmemek için. daha 1 yıl var. bu sürede ne olacağı belli olmaz. madem intikam hırsınız var devam edin o zaman. artık bir yıl sonra ki şartlara bakıp uygun bir tarife seçeriz.

Yakın düşüncedeyim. Turkcell'i bir yıl kazıklayabiliriz ama 1 yıl sonrasında hiç telefon ihtiyacımız olmayacak mı ? :)

• Yahu milyar dolarlık şirketler için bu kadar duygusal düşünmeyin..

Çıkarmazsa rakipleri var :)
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.