Şimdi Ara

Black Ops 3 Online Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Black Ops 3 Multiplayer'a girmeye çalıştığımda Online'a bağlanılamadı hatası veriyor sıksık. Bazense sıkıntısız Multiplayer'a giriş yapabiliyorum. Bağlanamadığımda bo3 server status' e bakıyorum ve pc de serverlarda sıkıntı olmadığını gösteriyor. Aynı sıkıntıyı yaşayan ve ya çözebilen var mı? IP ile alakası var mıdır bilmem lakin birkaç kez modemi resetlediğimde girme fırsatı yakaladım ya da alakası yok öyle denk geldim.

Not: Giriş ekranında 3.xx.xx.xx sürümlerini güncellemesini yapıyor ona rağmen girmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: berkubix

Black Ops 3 Multiplayer'a girmeye çalıştığımda Online'a bağlanılamadı hatası veriyor sıksık. Bazense sıkıntısız Multiplayer'a giriş yapabiliyorum. Bağlanamadığımda bo3 server status' e bakıyorum ve pc de serverlarda sıkıntı olmadığını gösteriyor. Aynı sıkıntıyı yaşayan ve ya çözebilen var mı? IP ile alakası var mıdır bilmem lakin birkaç kez modemi resetlediğimde girme fırsatı yakaladım ya da alakası yok öyle denk geldim.

Not: Giriş ekranında 3.xx.xx.xx sürümlerini güncellemesini yapıyor ona rağmen girmiyor.

Mrhb, ben oyunu yeni steamdan orjinal pc için aldım campaing modunda 3.bölümde şimdi oynayayım diye girdim,
    Error code : A....B...C..F... GİBİ hata veriyor server retry hatası veriyor, modemi açtım kapattı yine olmadı, adsl dns ayarlarını değiştirdim yine olmadı acaba başka bir yolu varmı???

• Beyler bende tam bu konuyu açmak için davranıyodum baktım ki bir arkadaş da muzdarip olmuş bu durumdan :) valla sadece black ops 3 değil ghost da,black ops 2 de de oluyordu yani hep aynı sıkıntı. bununla ilgili modemden port açılıp tanıtılması gerekiyormuş ama hiçbir net bilgiye ulaşamadım. şuan yine oyuna giremiyorum hep aynı sıkıntı...
    ayrıca online gurup oynamak isteyen arkadaşlar vArsa steamden ekleşelim steam ID: Alpcnobeso
  • Beyler durumu şu şekilde çözdüm sizde isterseniz deneyin. öncelikli olarak sağlam bir antivirüs programınız varsa modem ara yüzünden güvenlik duvarını kapatın sonrasında aşağıdaki resimdeki gibi port ayarlarını ayarlayın Ben denedim ve oyunu rahatlıkla bağlanabiliyorum. işlemi gerçekleştirdikten sonra geri dönüş yaparsanız sevinirim
     Black Ops 3 Online Sorunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yok arkadaş denedim olmuyor sinirden delirecem yahu oyuna giriyorum bağlanıyorum oyun başlıyor haritada doğuyorum ama kıpırdayamıyorum sonrada hareketsizlikten serverdan atıyor yok mu bunun çaresi sadece bu oyunda oluyor diğerlerinde sorun yok
  • The_MenTalisT kullanıcısına yanıt
    Mentalist seninkide bambaşka hataymış yaaa oyunda bakıyor musun kaç pingle bağlandığına ???

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 60 ile 100 arasinda gidip geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bende de BO3 online sorunu var hata codu "A.B.C.D.E"li bir şey ne önerirsiniz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.