Şimdi Ara

BlackBerry'ye Geri Mi Dönsem ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaklaşık 6-7 Aydır iPhone 4 kullaniyorum turkcellin malum internet fiyatlari yuzunden vodafone'ye gectim cepnet paketini aldim ama internet cok yavas geliyor.Diyorum ki iphone 4 umu 1200 tl den satsam turkcellden 67 tl ye 24 ay kontratli bb 9780 mi alsam ? Oturup hesap yaptim 23 tl mesaj konuşma falan eklense faturaya 90 tl yapar x24 2160 tl . İPhoneyi 1200 tlden satsam birde simdiki fatura 40x24 2160 tl yapiyor yine 24 ayda.Açıkçası blackberryi ozluyorum hemde vodafonun cekmeme gibi bir sorunu var Size bir danışayım dedim siz ne üsunuyorsunuz ? Konunun yeri yanliş ise ozur dilerim

• ihtiyaçlar kişiye özeldir hocam, bizim dediklerimize göre mi satıp satmamaya karar vericeksin ben memnunum ip4 ten
  • Ben telefonumdan memnunum ama şu vodafone işi bozuyor 3 ay once blackberry al deseler almazdim uygulama denen bir sey yok diye iphoneyi 200 uygulama ile kullanan ben son 2 3 ayda iphoneyi 10 uygulama ile kullaniyorum blackberryde olan uygulamalar onlarda. Açıkçasi internete ayri 30 tl vermek istemiyorum. Yinede size bir sorayim dedim cunku iphone fiyatlari dusmeye basladi 1200 tlye satabilirsem cok iyi olur cihaz simfree 16 pgb fiyat uygunmudur peki ?
  • Sırf internet için BB ye geçmeyi düşünmeniz çok mantıksız geldi.Annemde teyzemde BB kullanıyo yani çok yakından bildiğim bir marka.Ben iphone kullanıyorum BBden çok daha iyi bir cihaz olduğunu söyleyebilirim.BB ile yapıpta iphone ile yapılamayan bir şey yok ama iphone ile yapılıp BB ile yapılamayan çok şey var. BB de push mail kusursuz çalışıyor anında mailler , twetler vs cebinde aynı şeyi iphone ilede yapabiliyorum.Aveanın gençlik paketini kullanıyorum 19 tlye 1000 dk + 1000 sms + 1 gb net kullanma hakkı veriyor. Bu 1 gb net ile video izliyorum , maillerim , twetlerim anında geliyor BB gibi kusursuz çalışıyor. Nette geziyorum hızı gayet yeterli. BBM gibi iphonda whatsapp var internet üzerinden whatsapp kullanan arkadaşlarımla ücretsiz mesajlaşıyorum hatta BB kullanan arkadaşlarım bile BBM yerine whatsapp kullanıyor çünkü daha yaygın daha kullanışlı nokia samsung vs üst model bütün telefonlar whatsapp kullanabiliyor. 1 gb da fazlasıyla yetiyor 3 haftadır yoğun bir şekilde kullanıyorum 700 mb küsür kalmış. Ayrıca BBde olmayan oyun ve uygulamalarıda kullanabiliyorum buda önemli bir artısı. Bence sorun iphonda değil net paketinde genede sen bilirsin ama bence iphone ile devam et BBnin pek bir espiri yok.

• Prestij rakilacam diyorsan al bencede :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.