Şimdi Ara

Blade - Build hakkında fikir alışverişi :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar benim 90 lvl ff force blader charım vardı şuan 95 lvl ve force 90 da 100 lvl için biraz hesap yaptım.

Force blade ye devam edeyim dedim ve 90 lvl den 100 lvl force blader'a 800-820k civarı sp gerekiyor ki hele hele blade için okadar sp kasmak zulüm:( 90 dan 100 lvl 0 gap la 130k civarı sp geliyor bizimde 680-700 civarı sp kasmamız lazım 100 olduktan sonra bunu nası nekadar kasarım bilemiyorum ve hevesim kaçtı desem yeridir.
    Dün gece bunun farkına varınca moralim bozuldu gerçekten oyunu bırakmayıda düşünmüyo değilim bi yandanda başka bi build yapayım diye düşünür oldum.
    80 light 20 cold yapayım diyorum bunun içinde hesapladım forceyi geçip düşünce 570k sp kasılması lazım ki force den iyidir 130k da düşünce 440k sp kalıyor bunun kasılması hiç yoktan iyidir 150k sp vardı benim zulümden kurtulmuş olurum diyorum ama bu build le iş yaparmıyım yoksa charı satıp bu işe bulaşmayımmı ne dersiniz.(Force blader de çok hoşuma gitmişti :) )

• quote:

Orjinalden alıntı: isa6n

Arkadaşlar benim 90 lvl ff force blader charım vardı şuan 95 lvl ve force 90 da 100 lvl için biraz hesap yaptım.

Force blade ye devam edeyim dedim ve 90 lvl den 100 lvl force blader'a 800-820k civarı sp gerekiyor ki hele hele blade için okadar sp kasmak zulüm:( 90 dan 100 lvl 0 gap la 130k civarı sp geliyor bizimde 680-700 civarı sp kasmamız lazım 100 olduktan sonra bunu nası nekadar kasarım bilemiyorum ve hevesim kaçtı desem yeridir.
    Dün gece bunun farkına varınca moralim bozuldu gerçekten oyunu bırakmayıda düşünmüyo değilim bi yandanda başka bi build yapayım diye düşünür oldum.
    80 light 20 cold yapayım diyorum bunun içinde hesapladım forceyi geçip düşünce 570k sp kasılması lazım ki force den iyidir 130k da düşünce 440k sp kalıyor bunun kasılması hiç yoktan iyidir 150k sp vardı benim zulümden kurtulmuş olurum diyorum ama bu build le iş yaparmıyım yoksa charı satıp bu işe bulaşmayımmı ne dersiniz.(Force blader de çok hoşuma gitmişti :) )

Bak Forceyi falan boşwer 80 Lig. 20 coldda yapma Bladerde 100 lig.! 20 yapacan koldu sana weceği defans 5-10 yani gerek yok hiç! Forceyide sil! YEter sana işte!

• zaten Blader skillerinin werdiği zehirler froce gibi division Bleed Dull falan yeni gelen fear yani forceye gerek yok aç bi lig. Tmm kral olursun!
  • Hocam Force / Blade olayı biraz karışık, sen yine klasik yapılandırmalardan şaşma :) Cold veya Lightning seç derim. Ama benim şahsi düşüncem Lightning. Cold defans sağlar ama zaten defansın iyi. Lightning sana Parr Ratio, ve hız vb . . . gibi özellikler kazandıracak. Birde güzel bir set çektiğin zaman üstüne 90 Lv.deki gibi Bladerların yükselişi devam edecektir . . .
  • quote:

Orjinalden alıntı: ErİXMaN^^

Bak Forceyi falan boşwer 80 Lig. 20 coldda yapma Bladerde 100 lig.! 20 yapacan koldu sana weceği defans 5-10 yani gerek yok hiç! Forceyide sil! YEter sana işte!

20 cold'u %20 snow için açıyorum yoksa verdiği 3-5 phy defans için değil.
    ayrıca 100 light ile 80 light arasında ki parry ratio ve mg atack verilerine baktım aşırı bi fark yok gibi ama % 20 snow çok iş görür bilakis job larda pvp dede avantajı yüksek olacaktır diye düşündüm.

vallahi force 100 yapamayacağım gibi zaten çalışıyoruz lvl kasmamız,sp kasmamız şans işi akşama kadar ne kasarsa.işde acaba dc yedimi,nekadar kasmıştır diye beyin cimnastiği yapıos:)
    80 light 20 cold glavier yapsam bendeki sp ve 100 e kadar kasılacak sp ile ff olurdu farma gerek kalmazdı ahh blader sevdası ahh pc başında çürütecek

• ben şu an 94 lwl 90 ff force bladerim şu an kasıyorum gelde bana sor. kasrken force skillerini kullanamıyorum çünkü ben forceleri yediriyorum yanımda ki adam ks yapınca sana deil adamın işine yarıyor sadece wepon sikillerini kullanarak kasıyorum oda beya zor oluyo ben forceyi kapaltıp ligt açamıyı düşündüm oda çok güç onun için forceye bulaşma...

balder bi charın ın en önemlisi kılıçın kralı olması lazım...
  • Forcenin kasarken pek bir avantajı yoktur.Sadece giantlarda ve pt moblarında işe yarar.Açılış amacı pvpler içindir.

Bicheon - Lightning - Fire buildiyle diğerlerinden daha üstün şekilde kasabilirsin.Bu şekilde kasmanı öneririm.Ben 100 olunca sabah akşam pvpden çıkmam dersen forceye çevirebilirsin karakterini.
  • quote:

Orjinalden alıntı: FaTaL

Forcenin kasarken pek bir avantajı yoktur.Sadece giantlarda ve pt moblarında işe yarar.Açılış amacı pvpler içindir.

Bicheon - Lightning - Fire buildiyle diğerlerinden daha üstün şekilde kasabilirsin.Bu şekilde kasmanı öneririm.Ben 100 olunca sabah akşam pvpden çıkmam dersen forceye çevirebilirsin karakterini.

yok pvp ile fazla işim olmaz thieflik den başka pek bi iş yapmam.
  • O zaman bu build tam senlik olucaktır.

Bicheon - Lightning - Fire
  • Pvp ile pek işim olmaz diyorsun o zaman light 80 cold 20 sana yeter güzelde bir set yaparsın...
  • Bicheon-Fire-Light Blade için en idael builddir..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.