Şimdi Ara

BLIZZ PARA İÇİN WOW RP SİNİ SATTI.... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
2.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşım canım cierim...holy nin sözlük anlamı kutsal deilmi?Sen HOLY kelimesini sanki bir özel isim yada sanki sadece iyiliğe ait bişeymi gibi gösteriyosun.Halbuki HOLY nin sözlük anlamı kutsal!!Ama neye göre kutsal kime göre kutsal!!
  • Paladin Night elfler iyileştirme büyü özelliklerini değilde spell breaker özelliklerini verirlerse daha mantıklı olacağı kesin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ScytheOfAzRaEL

arkadaşım canım cierim...holy nin sözlük anlamı kutsal deilmi?Sen HOLY kelimesini sanki bir özel isim yada sanki sadece iyiliğe ait bişeymi gibi gösteriyosun.Halbuki HOLY nin sözlük anlamı kutsal!!Ama neye göre kutsal kime göre kutsal!!

sözlükle ne alakası var? belli büyü sınıfları vardır. arcane-elemental-shadow-holy vs.
    gerçek hayatta yaşamıyoruz. sözlükte holy büyüsü diye birşey varmı? yok ama oyunda var. demek istediğimi ya anladın yokuşa sürüyosun. yada farklı şeylerden bahsediyoruz anlaşamıyoruz.

Ben sana oyunun şu ana kadar gelmiş kurallarından bahsediyorum. Nedir? holy büyüleri undead ırkından her yaratığa zarar verir. neden çünkü yaşamın enerjisini kullanır. kısacası wowdan önceki warcraft evreninde holy büyüler undead lere zarar verir. tersi olarakda shadow büyüler iyileştirir. sense hala holy nin sözlük anlamı diyosun.

Kısaca Holy yaşayan canlılara iyileştirme özelliği sunar, undeadler ise karanlık tarafı seçmiştir. Sözlükte yazan kutsal ışığı sembolize eder. karanlık tarafa kutsal gelmez dememin sebebi bu. o yüzden hem undead hemde holy priest olması zaten saçmalıktır. Bu yapıldıktan sonra paladinde olsa birşey farketmez dedim. Artık daha açık nası anlatabilirim bilmiyorum.

• Ben Undead Undead Oldugu için tanrısına kutsal değildir demedim iyi oku.

Undead bir Priestte İyileştirebilir ama o onun HOLY oldugunu göstermez. İyileştirme gucu HOLY diye gecmez o bildiginiz bir buyudur. Her tanrı bunu Ruhbanlarına bahşeder. Burada İyileştirme büyüsünün HOLY bir buyu olmadığını söylüyorum.

Ayırca Undeadlere Heal büyüsü DND de zarar verir Negative Energy buyuleride Undeadleri healler. Bilmem Anlatabildimmi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FrostBLade -- 25 Temmuz 2006; 19:48:17 >
  • Ben Horde Olmak istemiyorum

Yatmışım Bir kalkmışımki Undercity de yim Sw ye geri dönmeye çalışıyorum Guardlar beni kovalıyor aman aman

valla üzücü birşey inşallah olmaz

• herşeyi zaman göstericek
  • Ya bunun şöyle basit bi cevabı var ... WoW a göre terim anlamı olarak

Holy-Shadow , Zıt deil mi ? zıt ... Peki ...

Frost-Fire ? Zıt deil mi ? bu da zıt ...

Peki sen Ragnaros a Ateş büyüsü atınca işlemiyor ... hatta mantıken heal lanması lazım ... neden ... çünkü adam ateş zaten ...

peki forsaken ne ? (undead deil ...) shadow manyağı bi ırk ... sen şimdi bi gölge yaratığına el feneri ile yaklaşırsan ne olur ... gıcıklık...

e şimdi ormanda kaybolmuş birinin üzerine karanlık çökse ... mesela senin ... ne olur ... çok gıcık olur dimi ...

olay gıcıklık meselesi şimdi ... sen ateşi suluyarak büyüten birini gördün mü ... (bildiğimiz ateş , yunan ateşi fln deil ) yok ... niye ? gıcık ...
    e ne demekmiş ...

ragnaros a tapan meret fire cı bi ırk olduğunu düşün ... bunun priest i da fire sanatlarını bilir ... iyileştirme ... ve türlü ...
    insan olan bi meret te bile deişir ama wow da ... biraz kilise milise ... holy filan yani ... ışık mışık ...
    e garibim undead lerde ... scourge un etkisi ile iyi kötü ... iliklerine işlemiş yani shadow ...

ayrıca ben gayet mutluyum shaman gelmesine allience a ... sonunda yani bi ohh çektim ...

• Frost yaa sen DnD deyip duruonda yaa WoW bu WoW dnd deil.. Burda o kurallar geçmezz... Cleric yoktur.. Priest vardır.. Kutsal ille ışıgın tarafı deildir.. Daha sonra Dranei lere shaman gelmesi bi bakıma mantıklı. Sonuçta Dreanor da yaşarken onlarda biraz bişiler kapmışlardır.. BE lere paladin gelmesi biraz saçma.. Eer BE de varsa NE de de olması gerekirdi.. Ama Blizzard bu.. Mantıklı bi açıklama getirir..

Paladin de tanrı yoluna savaşmaya and içmiş savaşçı.. Ee bu tanrı ille iyi olcak deil ki.. BE lerin tanrısı yolunda savaşmaya and içmiş bi BE de paladin olaiblir..
  • cleric ve priest çok farklı doğrudur ... ama bi çeşit sentez de var ...

ayrıca Fallen Paladin Diye bi class da var ... unutmadan ...

Büyüsünü kaybetmiş paladin ... dolayısı ile Tanrısını , yolunu ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: SamaeeL

Frost yaa sen DnD deyip duruonda yaa WoW bu WoW dnd deil.. Burda o kurallar geçmezz... Cleric yoktur.. Priest vardır.. Kutsal ille ışıgın tarafı deildir.. Daha sonra Dranei lere shaman gelmesi bi bakıma mantıklı. Sonuçta Dreanor da yaşarken onlarda biraz bişiler kapmışlardır.. BE lere paladin gelmesi biraz saçma.. Eer BE de varsa NE de de olması gerekirdi.. Ama Blizzard bu.. Mantıklı bi açıklama getirir..

Paladin de tanrı yoluna savaşmaya and içmiş savaşçı.. Ee bu tanrı ille iyi olcak deil ki.. BE lerin tanrısı yolunda savaşmaya and içmiş bi BE de paladin olaiblir..

alakası bile yok paladinler "ışığın" yolundan gidenlerdir ve kötü bi tanrıya hizmet edemezler çünkü yardımsever ii kişilerdir!Ayrıca paladinler "herhangi bi tanrı" yolunda savaşmaya and içmiş deil "iyi bir tanrı" adına and içmişlerdir!bu arada bu holy olayına bi yorumda bulunmak isiorum..undeadların holy olması saçmalık ewt ama her ruhban inandığı tanrısının güçlerini kullanır yani tanrısı ona şifa gücünü verirse ruhban bu gücü kullanabilir ama bu şifa holy deildir!şifa genel bi terim sayılır yani her ruhban tanrısının gücü sayesinde şifa yapabilir ama bunun adı holy die geçmez

• quote:

Orjinalden alıntı: Macros

cleric ve priest çok farklı doğrudur ... ama bi çeşit sentez de var ...

ayrıca Fallen Paladin Diye bi class da var ... unutmadan ...

Büyüsünü kaybetmiş paladin ... dolayısı ile Tanrısını , yolunu ...

fallen paladin blackguard işte ben d&d de blackguard ım yani olmaya çalşıorum blackguard olunca daha dorusu "kuralcı iyi" yönelimden çıktıktan sora ve iyi şeyler yerine kötü şeyler yaparak olunur...(e tabi bi de olmak için gereken özllikler var) ayrıca blackguardların da tanrıları vardır dolayısıyle hala tanrılarının güçlerine sahiptirler ve paladinlerin ters büyülerini yaparlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sylvanas -- 26 Temmuz 2006; 4:00:21 >

• Draenei'ye Shaman, Blood Elf'e de paladin gelse mantıklı olabilir ama bir yere kadar... Yapmayın arkadaşlar Undead'i horde'un içine sokup kakaladı bize bu Blizzard bunu mu kakalayamayacak

En azından isim olarak değiştirilseydi bari.. Örneğin Arthas undead olduktan sonra Death Knight diye anılmaya başlandı. Yani Paladinken Death Knight oldu. Böyle birşey yapsınlar yeter Fallen Paladin'i falan geçtim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarkSpirit -- 26 Temmuz 2006; 18:05:19 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sylvanas

quote:

Frost yaa sen DnD deyip duruonda yaa WoW bu WoW dnd deil.. Burda o kurallar geçmezz... Cleric yoktur.. Priest vardır.. Kutsal ille ışıgın tarafı deildir.. Daha sonra Dranei lere shaman gelmesi bi bakıma mantıklı. Sonuçta Dreanor da yaşarken onlarda biraz bişiler kapmışlardır.. BE lere paladin gelmesi biraz saçma.. Eer BE de varsa NE de de olması gerekirdi.. Ama Blizzard bu.. Mantıklı bi açıklama getirir..

alakası bile yok paladinler "ışığın" yolundan gidenlerdir ve kötü bi tanrıya hizmet edemezler çünkü yardımsever ii kişilerdir!Ayrıca paladinler "herhangi bi tanrı" yolunda savaşmaya and içmiş deil "iyi bir tanrı" adına and içmişlerdir!bu arada bu holy olayına bi yorumda bulunmak isiorum..undeadların holy olması saçmalık ewt ama her ruhban inandığı tanrısının güçlerini kullanır yani tanrısı ona şifa gücünü verirse ruhban bu gücü kullanabilir ama bu şifa holy deildir!şifa genel bi terim sayılır yani her ruhban tanrısının gücü sayesinde şifa yapabilir ama bunun adı holy die geçmez

Bende Bunu demeye çalışıyorum 2 günden beri. Fallen paladin Paladinlikten çıkmış Lawful GOOd luk yönelimi kaybetmiş paladindir. Tanrısı artık ona buyu gucu vermez ve buyu yapamaz. Normal Fighterdan farksız olur sadece Rp'si biraz ilgi çekici olur. Sora Bas BlackGuard'ı..

• Blizz madem böyle birşey yapacaktı sıfırdan 2 class yaratıp koysaydı hem o zaman daha süper olurdu.bir Necromancer falan yani
  • quote:

Orjinalden alıntı: Indigo

Blizz madem böyle birşey yapacaktı sıfırdan 2 class yaratıp koysaydı hem o zaman daha süper olurdu.bir Necromancer falan yani

harbi yaa horde lere necromencer ally a da spell breaker mis gibi olurdu ben hordeleri bırakır gider spell breaker açardım ki ben w3 den spell breakerleri çok seviorum blizz böle bişi yapsa gerçekten harika olur burning crusade yi almayan kalmazdı

• la özgün bende senin dediini diom işte.Ben iyileştirme gücüne holy demiom ama iyileştirir diom çünkü kendi tanrısı wermiştir diom.Ahanda ben pelor al baaalım sana cure serious wounds weriom hakettin olay bu.Holyi molyi karıştırmayın
  • arkadaşım sen demekki bir paladin oyuncususun :) undead den priest olmassa gnome dan warrior olurmu ? ki kaldıki bizim bu oynadıgımız undead ırkı scorche ırkı dır. bu ırkın lord u bızım godugumuz UC de ki slyvanas dır. Slyvanas kendileri shadow priest olup NightElf dir ^^
    quote:

Orjinalden alıntı: [GameX]Bortu

undead den priest yapan zihniyet paladin de yapar. sonuçta holy gücünü bi kere vermişler undeadlerin hizmetine bide balon verseler ne vermeseler ne.
  • Nightelf ile Bloodelf ırkının arasında dağlar kadar fark vardır.warcraft dunyasindaki tum elflerde bulunan buyuye acligin, high elflerde doyurulamadigi icin, high elflerin donustugu sey. ayrica bu durumlari, ana topraklari quel thalasinda yok edilmesi ile birlikte azitmis, olen kardeslerine duyduklari aci uzuntu ile guclenmistir. quel thalasta dokulen elf kanlarini hitaben blood elf adini secmislerdir.

Nightelf ırkının 2 acıklması vardır 1 cısı Lord keahel e ait olan elf ler bunlar işkence gormus orc ile ifade edilirler. 2 cısını zaten bılıyorsnuz klasık elf uzun kulaklı hemde :d

quote:

• Blizz işte tembelliği tutuyor nasıl bu milleti ayaklandıralım..ally için shammy, hordelara loladin yiyin birbirinizi diyor..
    Bu gerçekleştiği takdirde Alliance daha da güçlenecek. Zaten Paladin sayesinde PvE de üstündüler şimdi shammy ile PvP'de de denge sağlayacaklar. Ha diyeceksiniz horde'a pala geldi PvE gücünüz arttı. Neyleyim Palayı zaten palasız tüm raidler yapılıyor horde'da ( bkz Nihilum )..Resmi WoW Eu forumlarına bir göz atın olaya RP tarzında bakan ally oyuncuları hariç geri kalanlar sevinçten göbek atıyorlar. Horde oyuncuları haklı olarak isyanda bugüne kdr yapmışım loladinsiz raid imi bu saatten sonra neyleyim balonu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Esasiyun -- 26 Temmuz 2006; 17:27:24 >
  • kardeş öyle deme balon da olsa balon balondur
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.