Şimdi Ara

BLU-RAY FAN CLUB --- Pc'de En Yüksek Kalitede Mkv Nasıl İzlenir? (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
717
Cevap
3
Favori
74.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Am@deus

quote:

Orjinalden alıntı: ExECaLiBuR

Ankara, Sitelerdeki mobilyacılara soracağım bir ara. Ancak mdf pahalı olur. dvd kutusu aklımda zaten. Ölçü olarak 270x270cm düşünüyordumda. Aşağı yukarı 12-13 sıra olur. Max. 500 tl bütçe ayırabilirim en fazla. Olmadı parça parça yaptırırım.

İstanbulda olsaydınız birini size verebilirdim ağustos gibi , tavsiyem mdf şaşmayın taş gibi

Sağolasın hocam. Artık yaza bakacağız duruma göre. 270x270cm mdf çok tutar yaw.

• Evet çok tutar bende yeni bir tane yaptırıcam bakalım ne kadar isticekler , saygılar...
  • Abartı olmasın ama sadece böyle bir şey düşünüyorum. Belki alttaki 2-3 raf dolap olabilir. Yarısını zaten rafı yaptırdığım gün doldurabilirim. Geri kalanlarda zamanla dolar.

BLU-RAY FAN CLUB  --- Pc'de En Yüksek Kalitede Mkv Nasıl İzlenir?
  • quote:

Abartı olmasın ama sadece böyle bir şey düşünüyorum. Belki alttaki 2-3 raf dolap olabilir. Yarısını zaten rafı yaptırdığım gün doldurabilirim. Geri kalanlarda zamanla dolar.

Şimdi'den hayırlısı olsun

Üste fazla çıkma erişimi zor olur biraz daha geniş tut

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Am@deus -- 11 Mayıs 2009; 20:05:34 >

• o kitaplığı doldurmak ne para yer hoca..hele legal yoldan yapcaksan servet dökmelisin..illegal ise değmez bence gerçi o da epey tutar..en iyisi exhdd mis gibi..4-5 tane bir siyah bir beyaz 1tb wd yanyana koy mis gibi..
  • Am@deus

En üstteki 5 sıra paso oyun olacak. Yani pek erişme ihtiyacı duymam. Hemen altındaki bi sıra komple dizi. Geri kalanları zaman gösterecek.

дltuğ

Hepsinin legal olması için Aydın Doğan'ın oğlu olmam lazım. 5 tane harici hdd var zaten ve paso dolu. 6. yı alacağım yakında.

Yaptırdığım zaman bi caps atarım.
  • дltuğ

Hacı mis gibi olur da, riski de bol olur. Ola ki kedi kaptı birini, fareleri salarsın artık. 1 TB yerine 2x500 yahut 4x250 yapmak daha makul. Tuzludur elbet. Ama kıl, yün sebepten bozulursa kayıp az olur.
  • evet riskli ama üşengeç adam işi oluyor benimki yav o kadar dvd ye yaz onlara kapak tasarla git matbaaya cover bastır valla oturur peygamberliğimi ilan ederim..
    Ben şimdilik ağır ağır ilerliyorum bir tane 1 tb bir tane 320 gb exhdd m var..izlemediğim filmleri önce 320 gb a atıyorum izleyince ebedi mağbeti olan 1 tb lığa atıyorum..böylece 1 tb lık diski daha az kullanıyorum düşme,yakma ihtimalide en aza iniyor..artık 2-3 tb lıklar ucuzlayınca amele olarak 1 tb lığı kullanırım böyle sürer gider..

edit: o değilde bu hd manyaklığı yüzünden eski kült film izleme alışkanlığımı kaybettim gerçi çoğunu izledim ama artık onların hd si yok diye eski filmleri indirirken yüzümde beş para etmez g.tü kalkmışlığın ifadesi beliriyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi дltuğ -- 11 Mayıs 2009; 20:40:52 >

• Blu-ray disklere sarmak lazım esasında. Atacaksın köşeye 10-15 tane, rahatına bakacaksın. Yok hdd, yok dvd tırişka hepsi. Ha gerçi adamı borca sokar ya o iş, ayrı mesele. Yine ne varsa divx lerde var. İzle, sil. Tıkladığın an iniyor ne de olsa.
  • GOGOMEZ,

Ben de teşekkür ediyorum kardeşim. Sen de çok güzel bilgiler vermişsin
  • - Coverları indirmek; 1 gün,
    - Coverları bastırmak; 1 gün,
    - Coverları kutulamak; 1 gün,
    - Kutuları raflara dizmek; 1 gün,
    - Arkana yaslanıp arşivi izlemek; paha biçilemez bir gün.
  • quote:

- Coverları indirmek; 1 gün,
    - Coverları bastırmak; 1 gün,
    - Coverları kutulamak; 1 gün,
    - Kutuları raflara dizmek; 1 gün,
    - Arkana yaslanıp arşivi izlemek; paha biçilemez bir gün.

• az önce Punisher War Zone yi izledim 720p ve o net görüntü var yaa offf..
    blueray arşivcisi olarak ben paso blueray çekiyorum 720p ve 1080p
    hatta elimde 80 gb'lık yada aşkın Transformers blueray diski mevcut çekmiştim trrnt'ten..
    valla ben seviyorum o netlik o görüntü harikalığı o ses artık dvdrip ve divx izleyemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi profiteer -- 11 Mayıs 2009; 22:38:59 >
  • Gogomez bahsettiği Neuview programı ile

• Batman'ın 6 serisinide indirdim 720p olarak. Son film 1080p. Dün ilkini izlemiştim. Görüntü bayağı kaliteli. Birazdan 2.ciyi izleyeceğim. Biraz nostalji yapalım.
  • walla benim gibi arşiv manyağı arkadaşlarla buluştuğum için çok mutluyum "sinema" ve arşiv bölümünün devamlı üyesi olacağım artık...

tabii çoğu konuda çözez biri olarak yardımlarınızı da esirgemezsiniz umarım
  • quote:

Orjinalden alıntı: GOGOMEZ

quote:

Orjinalden alıntı: Am@deus

Gogomez bahsettiği Neuview programı ile

Abi şu anda sen bu görüntüyuü HTCP Denmi çıkardın ? öle ise sendeki donanım ney + LCD Felanmı aldın süper yaa

Güzel sözlerin için teşekkür ederim

Sistem güçlü yawww highwaymouse bilir Lenovo notebook led ekranı var

• Km Player & Neuview karşılaştırdım kişisel görüşüm neuview daha iyi

• Siyah parlak tonlamada fark bariz ortaya çıkmış sağolasın , birde gom ( Bundan ümitsizim ama) ve B.s pro denicem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Am@deus -- 12 Mayıs 2009; 0:46:19 >
  • üstteki resmin daha iyi olduğunu söylemek için baya ileri derecede hipermetrop olmak lazım zaten
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.