Şimdi Ara

BLU-RAY FAN CLUB --- Pc'de En Yüksek Kalitede Mkv Nasıl İzlenir? (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
717
Cevap
3
Favori
74.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu an masaüstünde bir pro bir standart var ! patch baktım ama bendeki virüs programı alarma geçti

serial aranıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: alibey83

üstteki resmin daha iyi olduğunu söylemek için baya ileri derecede hipermetrop olmak lazım zaten

• quote:

Orjinalden alıntı: GOGOMEZ

quote:

Orjinalden alıntı: renzokuken

walla benim gibi arşiv manyağı arkadaşlarla buluştuğum için çok mutluyum "sinema" ve arşiv bölümünün devamlı üyesi olacağım artık...

tabii çoğu konuda çözez biri olarak yardımlarınızı da esirgemezsiniz umarım

Konsol bölümündeki üst bilgili arkdaşları - aramızda görmek ve ilişki yürütmek bizide memnun eder hg.kardeşim SAYGILAR

saolasın GOGOMEZ, hoşbulduk...

seni ve diğer bilgisi üst düzey arkadaşların mesajları ile yepyeni şeyler öğrendim bugün, inanıyorum ki devamı da gelecek...

umarım bilgilerimizi elimizden geldiğince güzel bir şekilde paylaşırız...

saygılar & sevgiler...

• Neuview takılma birazda olsa var biraz daha kurcalıcam
  • Gogomez dediğin ayarları yaptım kasma kalmadı

Ama herseferinde farklı ayar yapma işine ben yokum

AC-3 her daim yüklü zaten

Gogomez gayet güzel bir player herkeze tavsiye ederim
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Am@deus

Gogomez dediğin ayarları yaptım kasma kalmadı

Sonunda başardık sevindim gerçekten -sanki benim Player oldu yaYa aslında okadar kasma kendini neden biliyomusun çünkü 7 gün 24 saat film izlemiyoruz -benim Hobim zaten -Konsol Tv-film ve araba

Onun için ince tek tuk detay ile yorulmazsın sen heleki LED TV Ni aldığın zaman ozaman görürüm seni ben Bakalım nasıl ayar çekiceksin heyt Am@deus-sen busun İşte.Gerçekten BD/İçin HDTV Şart inan bana sende geçmelisin artık öle düşünüyorum en azından Sana KDL-W5500 Gibi bi panel şart abi -

Konu ile alakalı değil ama marvel karakteri ''Thor'' sana acaip benziyo çünkü seni gördüm SAYGILAR

Güzel sözlerin için yine teşekkür ederim Ben bu playerı kullanıcam diğer söylüyen arkadaşlar gibi kasma filan'da yok

Sende bu player'ı genele yayarsan arkadaşlar faydalanır (Daha iyi değilmi)

Panel işinide inşallah sonuçlandırıcaz sony olur büyük ihtimalle , saygılarımla

• quote:

quote:

quote:

quote:

Gogomez dediğin ayarları yaptım kasma kalmadı

Sonunda başardık sevindim gerçekten -sanki benim Player oldu yaYa aslında okadar kasma kendini neden biliyomusun çünkü 7 gün 24 saat film izlemiyoruz -benim Hobim zaten -Konsol Tv-film ve araba

Onun için ince tek tuk detay ile yorulmazsın sen heleki LED TV Ni aldığın zaman ozaman görürüm seni ben Bakalım nasıl ayar çekiceksin heyt Am@deus-sen busun İşte.Gerçekten BD/İçin HDTV Şart inan bana sende geçmelisin artık öle düşünüyorum en azından Sana KDL-W5500 Gibi bi panel şart abi -

Konu ile alakalı değil ama marvel karakteri ''Thor'' sana acaip benziyo çünkü seni gördüm SAYGILAR

Güzel sözlerin için yine teşekkür ederim Ben bu playerı kullanıcam diğer söylüyen arkadaşlar gibi kasma filan'da yok

Sende bu player'ı genele yayarsan arkadaşlar faydalanır (Daha iyi değilmi)

Panel işinide inşallah sonuçlandırıcaz sony olur büyük ihtimalle , saygılarımla

Yarın o işede bakarız -Player siyah detaylar zaten inanılmaz genele vericem zaten birde Panel konusunda sana katılıyorum inş hyr olur abi..
    Imm -Harici HDD Varsa sana 20 adet orjinal bluray hediyE edim-hepside 44 gb vE 50 gb arası değişen film'ler hem neuview-işmeici %40 enfes Bir durum.. Km ile mi unut gitsin .Bir playerın çok yönlü olması ama detay kaybına uğraması Playerı her zmn kullanıcıya tatmin olmayan sonuçlar doğurur ''Neuview'' update ile geliyo az kaldı ozaman DTS Ses codekleri barındıracak onunda tadında yiyilmeyecek-şimdi yatıyorum sabah 08.00'De İşyerine gidicez onun için şimdilik iyi geceler yarın burda oll + Tv bölümünde SAYGILAR

Görüşmek üzere

• KM Player kullanıcısıyım.Öneriniz olan NEuview'i indiriyorum.Deneyeceğim .)
  • The.Dark.Knight.2008.BluRay.720p.DTS.x264.dxva-EuReKA dan alıntı.

1.The KM Player (Core AVC'li)
    2.Neuview Professional (Yeni indirilmiş,hiç ayar yapılmamış)

BLU-RAY FAN CLUB  --- Pc'de En Yüksek Kalitede Mkv Nasıl İzlenir?

• quote:

renzokuken

Her türlü buradayız dostum-seni çok eski tanıyorum ama fazla haşır neşir değildik burda biz iç içeyiz sinema kültürümüz muhabbetimiz abilerimiz her zmn-beraberce efendi ve şekli itibari ile beraberiz seninde olman benim açımdan ve diğer arkdaşlarımızın açısından sevindiici bi husus SAYGILAR

ben de seni uzun zamandır tanıyorum ama dediğin gibi pek de muhabbetimiz olmamıştı içli dışlı...

zaten burada ilk dikkati çeken şey, saygı sevgi çerçevesi içerisinde geçen muhabbetler ki zaten herkesin aradığı / özlediği ortam da bu...

güzel sözlerin için de çok teşekkür ederim, aranızda olduğun için inan ben de pek mesudum...

Just be*;

örnekleme yaptığın için çok teşekkürler aradaki farkı daha da bariz bir şekilde gözler önüne sermişsin...

• Bu zamana kadar Media Player Classic +Coreavc kullanıyordum.Neuviewe bakınca, hemen geçiverdim bu playera.Çok kaliteli hakikaten.Görüntüler çok iyi.

Şu ayarları aldım bi forumdan:
    Enhancements kısmını on yapın,
    Pixelfusion kısmını auto yapın, (Ben High yaptım)
    iq lighting kısmını on yapın,
    output kısmını ise dx blit yapın.

Brightness:41
    Contrast: 50
    Saturation:69
    Digital NR:57
    Sharpness:50

Hd filmler için daha iyisi varsa lütfen söyleyin.GOGOMEZ@ hocam daha önce ayalarını yazdıysan bir daha şuraya copy/paste yapabilirmisin
    Bu playerdan çok bahsetmişsinde.

• Neuview programını bende kullanıyorum. Hatta flashdiskte portable olarak çalıştırıyorum. Ancak tek çekirdekli pclerde hd film oynatırken fena kasıyor.
  • GOGOMEZ@
    Hocam çok sağol. Birazdan hdtvimde deneyeceğim
  • Samsung Bordeaux LE32R81B 32''

Fotoğram makinam yok.En kısa zamanda alıcam.Alınca kesin koyarım
  • Başlık ismine bakın birde yazılanlara bakın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bucephalas -- 12 Mayıs 2009; 19:38:16 >
  • Yaw benide heves ettirdiniz. Bu neuview midir nedir, tekrar deneyeyim diyorum ama notebook yetersiz kalır diye korkuyorum. İki notebook var. Ben kısaca özelliklerini yazayım. Eğer yetersiz gelir derseniz boşuna uğraşmıyayım.

Notebook 1: celeron 1.4 m işlemci, 512 mb ddr-ram, 80gb hdd, xp. normalde 720p lerde hiç sorun yaşamadım bsplayer ile.

Notebook2: Core duo 1.6 işlemci, 1500GB ddr-2 ram, vista, 160 gb hdd.
  • quote:

Orjinalden alıntı: HiGHWAYMOUSE

Yaw benide heves ettirdiniz. Bu neuview midir nedir, tekrar deneyeyim diyorum ama notebook yetersiz kalır diye korkuyorum. İki notebook var. Ben kısaca özelliklerini yazayım. Eğer yetersiz gelir derseniz boşuna uğraşmıyayım.

Notebook 1: celeron 1.4 m işlemci, 512 mb ddr-ram, 80gb hdd, xp. normalde 720p lerde hiç sorun yaşamadım bsplayer ile.

İkinci laptopta sorun yaşamazsın. Ancak 1.ci de ister istemez kasabilir. İnce ayar fena yük bindiriyor makineye.

quote:

Orjinalden alıntı: Exhell
    Başlık ismine bakın birde yazılanlara bakın.

Herkesin ortak bir amacı var.

• quote:

Orjinalden alıntı: HiGHWAYMOUSE

Yaw benide heves ettirdiniz. Bu neuview midir nedir, tekrar deneyeyim diyorum ama notebook yetersiz kalır diye korkuyorum. İki notebook var. Ben kısaca özelliklerini yazayım. Eğer yetersiz gelir derseniz boşuna uğraşmıyayım.

Malesef hp daha iyi gözüküyor ama diğer makinada lenovo
  • quote:

Orjinalden alıntı: Exhell

Başlık ismine bakın birde yazılanlara bakın.

hakkaten ya.
  • Hangi Filmler BLU-RAY Olarak İndirmeye Değer ?

Hangi player kullanılır ?

Arasında ne fark var benim görmediğim ?

Netice olarak paylaşım sitesi
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.