Şimdi Ara

Blz. uzantılı oyunlar hakkında yardım!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Blz. uzantılı oyunu tele atıyorum fakat.Blzinstapp ta görünmüyo.Bende o yüzden kuramıyorum.Bi ayrıntıyı falan mı unutuyorum acaba.Bilen bi arkadaş varsa yardım etsin ya....Şimdiden saolunn...:)

• .blz uzantılı dosyayı direk e: nin içine at hiçbir klasörün içine atma görür o zaman
  • allah senden razı olsun manin.bende acaba bendeki blzinstapp mı bozuk diye başka blzinstapp arıyordum.saolasın...
  • hangi tel.de deniyorsun?
  • sx1 de
  • sx1 bildiğim kadarıyla her oyunu çalıştırmıyor du sen dene bakalım bize haber verirsin.sonic i kesin çalıştırır ama diğerlerini zor gibi.
  • www.TeknoPortal.com da mevcut
  • sonici çalıştırdı dediğin gibi fifa2004 ü de çalıştırıyomuş ama ben kuramadım 3 tane part şeklinde indirdim oyunu birinci partı kurdum ikinci part ta hafıza az diye hata verdi baktım hafızaya 45 mb boş yer vardı daha... o yüzden kuramadım.
    daha bi sürü oyun kurdu ya ama begenmedim sildim. Fifa 2004 ü system dosyası şeklinde buldum ama onuda kurmayı bilmiyorum. Bir de zaten konu açtım kurdugum oyunları kaldıramıyorum... Yönetici de daha önceden kurdugum bütün herşey var fakat blz uzantılı olan dosyalar yok..Bi yardımcı olursan sevinirim ya.
  • bide beyler yukarda bi tezat var bazılarını siliyo. Ama bazıları yok mesela virtualtenis diye bi oyun var oyunu açmadı tel.bende siliyim dedim bulamadım yöneticide
  • sx1 çoğu oyunu çalıştırıyor se hiç merak etme hatta en çok n-gage oyunu çalıştırab tel sx1 dir
  • manin hoca yeni başlık açtım orda da bi sorunum var ya bi bakıversen iyi olur...seviinirim şimdiden saol
  • benim yükleyip çalıştırdıgım n-gage oyunları
    tony hawk
    tomb raider
    fifa 2005
    fifa2004
    sonic # buna basınca renk düzelir
    requem of hell (çok güzel oyun)
    pandemonium
    King of fighters ext
    puyopop
  • yaw manin fifa 2004 ü nasıl yükledin hoca ya.Blz miydi yoksa system klasörü içindemiydi bi söle ya nasıl yaptın...ben bugün system klasörü içinde buldum ama nasıl kurucam bilemedim..bide 3 part halinde buldum.. birinci partı kurdum ama ikinci partta yeterli hafıza yok dedi. baktım hafıza ya 25 30 mb boş yer vardı.bi kaç bişiy sildim 45 mb boş yer oldu tekrar denedim aynı şeyi sölüyo..ne yapmam gerekir sence...bu oyunn blz uzantılısı var mı bi yerde en kolayı o ya hemen kuruveriyim varsa yerini sölermisin ...yoksa başka çözüm yollları ne olabilir...
  • sx1 forumunu bi araştırsana şimdi vaktim yok cıkıcam halı sha macım var da
    şöle diim sistem klasöürünü direk at parça parça atma
  • arkadaşlar bu blzinstapp ı nerden indirebilirim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.