Şimdi Ara

BMW M TEKNİK NE DEMEK.TEŞEKKÜRLER.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
6.458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bi konu hakkında beni bilgilendirmenizi istiyorum.1997 model 3,16İ BMW var ve sahibi diyorki M teknik diyor.Bu konuyu anlayamadım ben.M teknik ne demek .Sahibide tam açıklayamIyor.Motor veya dış görünüşümü farklı.Teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ustaşenol -- 14 Ocak 2007; 21:17:14 >

• m3 olmasın
  • m3 gorunumlu uzay kasa diede gecio cogu yerde..dogan gorunumlu sahin gibi anlican
  • Teknik aksamı M serisindeki gibi yapılmıştır belki.. Yani motor 316 motorudur fakat egzosdur, debriyajdır v.b. performans tip M serisi aksamıyla döşenmiş olabilir..
  • ///M Serisi BMW'lerde kullanılan teknik donanımların mevcut olduğu BMW modelleridir. Yalnız motor olarak değil tabiki.
  • Mezozoik dönem hortu olacak sanırım üzgünüm. Merak ediyorum bu Bmw'nin açılımı Bayerische Motoren Werke de, M departmanının adındaki M harfinin bir açılımı var mı ? Bilen yardımcı olur mu ? Derdini seveyim butonu da aşşağılarda bir yerde kusura bakmayın tekrar.

Salak bir soru olduğu ortaya çıktı. Motorsport'un kısaltmasıymış M harfi. Şizofrenim galiba siz bana bakmayın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.