Şimdi Ara

Bmw şanzıman sorunu yardım edebilirmisiniz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Araç e46 184HP 330D , araçın önceki sahibi motul dexron 3 yağ koymuştu aracı alırken bundan önce nekadar oldu dedim yağı değiştireli şanzıman 40 bin falan olmuştur dedi araçtan cıkan yağ kırmızıydı onu geçtim herneyse hani işi garantiye alayım değiştireyim şu şanzıman yağını dedim Mobil ATF 320 7 litre bu yağdan aldım bu yağın renği sarı bu yağı koyduğumdan bi 20 25 bin km sonra aracın şanzımanında en ufak bir sorun yokken bi farklılık göstermeye başladı hafifde vites hisssetirme falan herneyse umursamadım aşagı yukarı 30 bin km falan oldu bu yağı koyalı şimdi araç iyicene sapıttı herşey 1 hafta icinde hızlandı yağ eksiltmiş araba dedim hani oyle yağ koyucagıma katkı maddesi koydurayım Luxas oil fix diye bir katkı maddesi koydurttum iyicene b.k oldu simdi vites geçişlerinde kacırma vites attığında aynı anda gaza bastıgında sanki boşa atıyor araba sonra geciyor 2 ve 3 üncü vites geçişleri bomb.k oldu şimdi nerden başlıcağımı bilemedim, kim aracına GM şanzıman için değil bu mobil in yağı tamamen yalan sizçe ne olmuş olabilir revizyon gereklimi acaba bilgisi olan abilerim kardeşlerim yardımcı olabilirlermi ?

Not: Sarı renk olarak koydugum yağın rengi zift rengine dönmüş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by.mmt -- 16 Temmuz 2015; 21:04:02 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.