Şimdi Ara

BMW X5 mi? AUDI Q7 mi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
33.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Fleetwood1991

Bu Q7'nin fren mesafesinin 44 metre civarında olduğunu başka bir dergide daha okumuştum.

Ne yaptılar acaba, A4'ün frenlerinimi taktılar. 3.0 Tdi diye...

Şu 500 Hp'lik dizelin frenlerine laf yok ama, süper.

Alıntıları Göster
    Q7'nin ayrı bir havası var...
  • ben artık x5'e çok klasik araba gözüyle bakmaya başladım nedendir bilmem ama artık o eski güzelliği çekiciliği yok ben Q7 taraftarıyım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Speed_Passion

ben artık x5'e çok klasik araba gözüyle bakmaya başladım nedendir bilmem ama artık o eski güzelliği çekiciliği yok ben Q7 taraftarıyım.
    Güldürmeyin beni yaaa X5 ne ya ?? takoz resmen Q7 ile kıyaslamaya bile giremez eski kasa X5 olsa hadi bi derece neyse ama yeni kasası Kalas mıdır Kalos mudur onun gibi duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: kolbe53

Güldürmeyin beni yaaa X5 ne ya ?? takoz resmen Q7 ile kıyaslamaya bile giremez eski kasa X5 olsa hadi bi derece neyse ama yeni kasası Kalas mıdır Kalos mudur onun gibi duruyor

Alıntıları Göster
    bence x5 ama alabiliyorsan beyaz bir x6 al derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: F1SECO

bence x5 ama alabiliyorsan beyaz bir x6 al derim

Alıntıları Göster
    Q7 tabikide. Hiçde klasikleşmiş bir araç değil. dikkat çeken bir araç ve gerçekten çok şık. X5 in yanında gördünüz mü hiç bilmem ama Q7 çok daha güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: goktugsaban

Q7 tabikide. Hiçde klasikleşmiş bir araç değil. dikkat çeken bir araç ve gerçekten çok şık. X5 in yanında gördünüz mü hiç bilmem ama Q7 çok daha güzel

Alıntıları Göster
    Bence de X5 alın. Hatta X6 alın ama seçenekleriniz arasında değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reis-i Eagles

Bence de X5 alın. Hatta X6 alın ama seçenekleriniz arasında değil.

Alıntıları Göster
    X5 M al
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akhilleus

X5 M al

Alıntıları Göster
    Cadillac Escalade'nin Platinum serisi ile 2-3 gün sürüş yapmadan SUV almayın bence...

Ama ille de ekonomik SUV bakıyorsanız, bilemem. İkisi de işi götürüyor bu gün itibarıyle...

Gerçekten iyi bir SUV için, bi miktar daha para harcamak gerekiyor bence...
  • quote:

Orijinalden alıntı: LAST_DRIVER

Cadillac Escalade'nin Platinum serisi ile 2-3 gün sürüş yapmadan SUV almayın bence...

Ama ille de ekonomik SUV bakıyorsanız, bilemem. İkisi de işi götürüyor bu gün itibarıyle...

Gerçekten iyi bir SUV için, bi miktar daha para harcamak gerekiyor bence...

Alıntıları Göster
     BMW X5 mi? AUDI Q7 mi?

beyaz range.az görülen bi araba.heryerde siyahı var.x5 kadar atak bi motor yok onu söyleyim.x5,q7 bunun yanında hikaye bana göre.mücevher gibi duruşu var.

• quote:

Orijinalden alıntı: FBcoskunFB

BMW X5 mi? AUDI Q7 mi?

beyaz range.az görülen bi araba.heryerde siyahı var.x5 kadar atak bi motor yok onu söyleyim.x5,q7 bunun yanında hikaye bana göre.mücevher gibi duruşu var.

Alıntıları Göster
    Doblo al bence

• quote:

Orijinalden alıntı: Gladiotürk

Doblo al bence

Alıntıları Göster
    İKİSİNİDE ALMA BEN SENİN YERİNDE OLSAM BMW X6 ALIRIM.ŞU AN SUVLARIN İÇİNDE EN SÜPERİ O.

BMW X5 mi? AUDI Q7 mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: tuning_vw

İKİSİNİDE ALMA BEN SENİN YERİNDE OLSAM BMW X6 ALIRIM.ŞU AN SUVLARIN İÇİNDE EN SÜPERİ O.

BMW X5 mi? AUDI Q7 mi?

Alıntıları Göster
    Beyaz X5 m paketli

• quote:

BMW X5 mi? AUDI Q7 mi?

m paketli
  • quote:

Orijinalden alıntı: thispotkey

quote:

BMW X5 mi? AUDI Q7 mi?

m paketli

Alıntıları Göster
    arkadaşlar yorumlarınız için teşekkr ederim.Cumartesi günü X5 i test etme imkanım oldu gayet güzel hızlı tepki veren bi araç yalnız benim bi önceki arabam eski X5 ti ona nazaran daha spor hatlar mevcut yenisinde bu hoşuma gitti yarında Q7 yi test edicem görüşlerimi yine yazarım arkdaşlar..

• quote:

Orijinalden alıntı: bluerank

arkadaşlar yorumlarınız için teşekkr ederim.Cumartesi günü X5 i test etme imkanım oldu gayet güzel hızlı tepki veren bi araç yalnız benim bi önceki arabam eski X5 ti ona nazaran daha spor hatlar mevcut yenisinde bu hoşuma gitti yarında Q7 yi test edicem görüşlerimi yine yazarım arkdaşlar..

Alıntıları Göster
    ikisinin yerine x6 derim fakat eğer illa ikisinden biri olacaksa q7 derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: conquête

ikisinin yerine x6 derim fakat eğer illa ikisinden biri olacaksa q7 derim

Alıntıları Göster
    Ben olsam Dizel Cayenne alırdım..

• quote:

Orijinalden alıntı: Robe dé Chambre

Abimde porche cayenne var yoksa aklımda buda vardı ama benzeri olmasını istemiyorum farklı olsun diye onu eledim arkadaşım..
  • quote:

quote:

Abimde porche cayenne var yoksa aklımda buda vardı ama benzeri olmasını istemiyorum farklı olsun diye onu eledim arkadaşım..

PORSCHE GİBİ BİR MARKAYA DİZEL YAKIŞMIYOR ÇOK SAÇMA.YANİ BEN Bİ PORSCHEDEN DİZEL SESİ DUYSAM GÜLERİM

• quote:

Orijinalden alıntı: thispotkey

quote:

BMW X5 mi? AUDI Q7 mi?

m paketli

KESİNLİKLE ZATEN ONU SÖYLEMEYE BİLE GEREK YOK .BMW ALIYOSAN M PAKETLİ OLACAK.

• quote:

quote:

quote:

PORSCHE GİBİ BİR MARKAYA DİZEL YAKIŞMIYOR ÇOK SAÇMA.YANİ BEN Bİ PORSCHEDEN DİZEL SESİ DUYSAM GÜLERİM

Alıntıları Göster
    Audi Q7 mümkünse Beyaz olsun tadından yenmez valla

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.