Şimdi Ara

BODRUM,TURGUT REİS

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar evimizi satıyoruz bize bir teklif yapıldı,teklif yapan kişinin bodrum turgut reis'de yazlığı varmış bodrumu duydum elbet ama turgutreisini duymadım nasıl biryerdir burası,giden gören var mıdır? beni bi bilgilendirin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DinamitHamit -- 30 Mart 2012; 1:44:51 >

• Turgutreis küçük ama güzel bir beldedir. Genellikle İngiliz ağırlıklı turistlerin geldiği 5 yıldızlı otelleriyle meşhurdur. Kışları sessiz ve sakin bir yerdir, teklif uygunsa kabul edin. Bodrum'da yazlık kaçırılmaz bu devirde =)
  • teşekkürler hocam

yok mu başka giden gören?
  • ben talibim yazlığa
  • Ben gittim ama sevmedim.Bana göre değildi.
  • bodrum merkez nasıl peki hocam
  • Geçen yaz kaldım pek genç işi değil. Yaşlıların kafa dinleyebileceği bir yer. Eğer sağlam gece hayatı-atraksiyon arıyorsan Gümbet vs tercih etmelisin. Her akşam ayrı ilçeye gitmek çile. Ama hayatımda gördüğüm en güzel manzalardan birini de orada gördüm, tepedeki arkadaş evinde.
  • güvercinlik cennet
  • Denizi hic iyi degil. Kum yok. Taşa basa basa denize giriyorsun :D ayrica guzel bir yer, ev tam olarak nerede. Gidersen amiral kafe var oraya yakin bir suru bar, restorant super market bulabilirsin.

Ayrica tatil icin gidecekseniz akyarlara gidin. Hem unluler cok. Hem de kumsali felan harikadir.

Turgutreis de dedikleri gibi ingiliz coktur yasli insanlar, kadinlar size asilabilir. Erkekleri sizi evinize cagirabilir. Erkeklere i am muslim demeniz yeterli. Bayanlari siz bilirsiniz

Ev isine gelince alabilirsin. Sonucta yazin kiralayabilirsin. Merkezdeyse tadindan yenmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 7nbitirdin

Denizi hic iyi degil. Kum yok. Taşa basa basa denize giriyorsun :D ayrica guzel bir yer, ev tam olarak nerede. Gidersen amiral kafe var oraya yakin bir suru bar, restorant super market bulabilirsin.

Ayrica tatil icin gidecekseniz akyarlara gidin. Hem unluler cok. Hem de kumsali felan harikadir.

Turgutreis de dedikleri gibi ingiliz coktur yasli insanlar, kadinlar size asilabilir. Erkekleri sizi evinize cagirabilir. Erkeklere i am muslim demeniz yeterli. Bayanlari siz bilirsiniz

Ev isine gelince alabilirsin. Sonucta yazin kiralayabilirsin. Merkezdeyse tadindan yenmez.

tam olarak yerini bilmiyorum fakat turgutreismiş ben de bodrumun neresinde olsa tadından yenmez dedim yani hiç mi genç yok hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: DinamitHamit

quote:

Orijinalden alıntı: 7nbitirdin

Denizi hic iyi degil. Kum yok. Taşa basa basa denize giriyorsun :D ayrica guzel bir yer, ev tam olarak nerede. Gidersen amiral kafe var oraya yakin bir suru bar, restorant super market bulabilirsin.

tam olarak yerini bilmiyorum fakat turgutreismiş ben de bodrumun neresinde olsa tadından yenmez dedim yani hiç mi genç yok hocam

Var. Supermarketlerde ki kasiyerleri ayarlayabilirsin. :))

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.