Şimdi Ara

Boğaziçi siyaset kaçla kapar?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Soru başlıkta. Geçen yıl 1044 ile kapadı. Benim sıralamam 959

• seninle kapanır bence hocam
  • Keşke ama iktisatın altına sorgusuz sualsiz yazan insanlardan dolayı korkuyorum gerçi önündeki özellerde 50 kişilik kontenjan artışı var. Forum geleceğine karşı inancımı bitirdi
  • 800
  • 1100
  • Geçen sene olsa atar yapardım muhtemelen şuan bir şey diyemiyorum bana da 850-900 arası gibi geliyor
  • 950-965 arası kapamasını bekliyorum belki son giren de sen olursun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batikonn

Keşke ama iktisatın altına sorgusuz sualsiz yazan insanlardan dolayı korkuyorum gerçi önündeki özellerde 50 kişilik kontenjan artışı var. Forum geleceğine karşı inancımı bitirdi
    Sorgusuz sualsiz yazanlardan biri de benim :/
    1.044
    1.210
    1.945
    1.300
    4 yılın sıralamaları bu şekilde.Lineer bir artış göremiyorum.Dediğiniz gibi kontenjan artışları da var.Ben en kötü sizinle kapatacağını düşünüyorum.
  • Hocam konunun muhattabı 700+ yapanlar siz düşünmeyin. Sizin boğaziçi işletme bile garanti
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batikonn

Hocam konunun muhattabı 700+ yapanlar siz düşünmeyin. Sizin boğaziçi işletme bile garanti
    Hocam bilmiyorum,hep en kötümseri düşünürüm :D
  • 850-950 bence.İibf’ye rağbet gene yüksek.Forumda konu açılmadığına bakmamak lazım.Üst sıralardaki insanlar hukuk istemiyor(hukuk kötü bölüm değil kesinlikle).Forumda geçen sene hiç konuşulmayan Boün ut bile uçmuştu.
  • Geçen sene boun ut istiyordum o yüzden gayet konuşulmuştu hatırlıyorum. Ybs nin altına yazmıştı çoğu kişi ybs kesin zaten ama yinede yazayım altına denmişti. Tahmin ettiğiniz sıralardan kapayacağını düşünüyorum ama aynı zamanda bakış açınızın doğru olmadığını düşünüyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.