Şimdi Ara

Booking Hakkında Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bookingden daha önce rezervasyon yaptıran varmı bir kaç sorum olacaktı ?
    Şimdi ben marmarisde bir otelden rezervasyon yaptırdım mika turda otel dolu gösteriyordu 1 ay önce o tarihler arasında fakat bookingde 3 oda vardı ben bookingden rezervasyon yaptırdım parayıda gidince ödeyeceğim. otelide aradım rezervasyon olduğunu söyledi oteldeki arkadaş ve gelmeden 1-2 gün önce bizi arayın dediler. Bir sıkıntı olurmu yani oraya gidince otele alamamazlık yaparlarmı dolu olduğunu söyleyip ?

• quote:

Orijinalden alıntı: mkiran

arkadaşlar bookingden daha önce rezervasyon yaptıran varmı bir kaç sorum olacaktı ?
    Şimdi ben marmarisde bir otelden rezervasyon yaptırdım mika turda otel dolu gösteriyordu 1 ay önce o tarihler arasında fakat bookingde 3 oda vardı ben bookingden rezervasyon yaptırdım parayıda gidince ödeyeceğim. otelide aradım rezervasyon olduğunu söyledi oteldeki arkadaş ve gelmeden 1-2 gün önce bizi arayın dediler. Bir sıkıntı olurmu yani oraya gidince otele alamamazlık yaparlarmı dolu olduğunu söyleyip ?

Hangi otel hocam kaça yaptırdınız ?
  • Bookingden odayı aldıysan onu sana tahsis etmek zorundalar. Bookingin iletişim numaralarını not et, gerekirse lobide ararsın. En az ayırttığın oda standardında odanı alırsın. 1-2 gün önce ara dedikleri de oda hazırlamak,varsa karşılama hizmeti vs, gelmeyeceksen odayı başkasına satmak için söylemiş olabilirler. Geliyorum diye haber verirsin.
    iyi tatiller
  • Bir sorun çıkacağını sanmam. Ben de marmariste bir otele aynı şekilde rezervasyon yaptırmıştım. Gidememe gibi bir durum olursa odanı başka birine tahsis etmek için aramanızı istiyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

quote:

Orijinalden alıntı: mkiran

arkadaşlar bookingden daha önce rezervasyon yaptıran varmı bir kaç sorum olacaktı ?

Hangi otel hocam kaça yaptırdınız ?

Aegean Park Hotel 1080 € 2 oda 4 kişi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.