Şimdi Ara

BOSCH markasının cazibesine kapılanlar! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
1
Favori
5.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: enarr

Forum ahalisi de benim dırdırlarımdan bıkmıştır muhtemelen, aldığım çamaşır makinesinden başka bir şikayetim daha var o da 60 derece ve üstü ısıda yıkama yapınca, ortama ön yıkama gözünden deterjan kokusu veriyor. Bundan ötürü valide hanımın ve benim alerjik rinitimiz hortladı. Ön yıkama gözü camın üzerinden su vermek zorunda mıdır illaki? Artık çamaşır yıkanırken banyonun kapısını kapalı tutuyoruz.

Önceki şikayet ettiğim durum büyük ölçüde azaldı, sanırım kayış yerine alışıyor. Dün genel merkezden yine arıyorlar, sorunun devam edip etmediğini soruyor ilgili kişi. Üretim birimine kadar video ulaştırdım sorunu biliyorlar tabi.

Yok hocam ne dırdırı ne bıkması estağfurullah olur mu öyle şey :)?

Forumda bence bazı markalar çok abartılıyor. Çoğu bölüme baktığım için bu bölüme bakıyorum tavsiyeler belli aslında.

İthal ürünler elbette daha sağlam oluyor ama yerli malları da desteklemek lazım.

Sizin sorun yaşamanız üzücü. Ürün iadesi yapana kadar uğraşmayı bırakmayın.

Örnek vereyim bundan 1 yıl evvel telefon aldım. Sıfır dediler sıfır çıkmadı. Kullanılmış tehşir ürünüydü. Ve ölü piksel dokunmatik sorunu vardı. Sorunumu şikayet.var sitesine ilettim çözüm sağlamadılar. Tüketici Mahkemesi ile biraz uğraştım sorunu çözdüm.

Geçenlerde Arçelik mağazasına girdim Çamaşır makinelerine baktım güzel geldi bana. Eskiden çok şikayetler vardı ancak şuan alanlar Youtube'a bilgisiz bilinçsiz kullanımdan dolayı video çekip yüklemişler. Bazı videoları izledim yere vurulduğu kadar kötü değil.

Bu forumda hep şu marka kötüdür bu iyidir gibi bir durum söz konusu.

Uzun lafın kısası böyle umarım çözüm bulursunuz :)) keyifli iyi akşamlar :))).

• Ben de Bosch nofrost buzdolabı ile başımdan geçenleri anlatayım. Yaklaşık 5 yıl önce Balıkesir'deki evimize şimdi modelini hatırlayamadığım bir nofrost almıştık. Yaklaşık 1 yıl içinde soğutmadığından şikayetle 3-4 kez servisi çağırdık. Ancak sorun bir türlü düzelmedi. Sonuncusunda ise dolabın arkasında soğutma ile ilgili bir yeri kesip yenisini taktılar ve gazı yenilediler. Ancak değişen bir şey olmadı. Servise dolabın değiştirilmesini istediğimde bu konuya pek yanaşmadı. Ben de Bosch web sayfasından konuyu detaylı olarak belki biraz da ağır yazarak değişim talebinde bulundum. Yaklaşık 10 gün sonra MH beni aradı ve servisi yönlendireceklerini ve rapor tutulacağını belirtti. Neyse servis geldi rapor tutuldu ve yaklaşık 20 gün sonra yeni ve bir üst model servis tarafından getirildi ve eski dolabı aldılar. Şu ana kadar sadece yazları çalıştırdığımız yeni dolap ile bir sorun yaşamadık. Bu arada Ankarada ise Bosch'un Candoğan Bey'in de incelemesini yaptığı KGE58AW30N modelini kullanıyorum ve oldukça memnunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atakan84 -- 6 Şubat 2016; 22:19:04 >

• Çamaşır makinesi ve kurutma makinesi olmak üzere iki ayrı makine almak için bir aydır araştırıyorum, evde çamaşır makinem beko ve 14 yıllık, hala da memnunum. bunca sene sonra, ancak ve ancak anahtar - düğme, tuş takımı tutukluk yapmaya başladı ve kazan ses yapıyor, yüksek hızda, herhalde rulmandandır. Diğer tüm beyaz eşyam Bosch ve genelde memnun değilim. Buzdolabımdan korkunç sesler geliyor. İç camı düşen fırınıma servis veremiyoruz dediler , o da 11 yıllık. kendim tamir ettim. bulaşık makinem yeni , henüz bir sorun yok gibi. elektrikli süpürgemin yedek parçaları çok pahalı, hep kendim parça uydurup tamir ettim.
    Sonuçta Çamaşır ve kurutma olarak Arçelik almaya karar verdim, şimdi model araştırması aşamasındayım. Artık Arçelik modellerine bakıyorum.
  • Arkadaşlar lütfen bahsi gecen firma yani bosch avrupanın 1. Dünyanin 2. En iyi beyaz eşya şirketi cahazlarin kullanma klavuzunu okumak kimseye birşey kaybettirmez elektronik aletler bozulabilir cevre %60 faktor dur mesela bina şantiye eketrigi kullanıyor o cihazın bozulması %65 ve yeni bile almis olsan garantiye girmez derdimi anlatabildim galiba isin özü kul yapımı bozulur aga

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.