Şimdi Ara

BOSCH WAS20461TR Mİ BOSCH WAY20560TR Mİ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu iki makine arasında kaldım.20461TR nin fiyatı 1550 lira 20560TR nin fiyatı 1750 lira.Aradaki 200 lirayı vermeye değecek ne farklar var acaba?Sanırım WAY serisi yeni çıkan bir seri.Bu serinin üretimi Almanya mı acaba?Özellik olarak ikisi arasında çok büyük fark var mı?Teşekkürler.

• 20461Tr Bence.
  • Bende bu 2 makina arasında kalmıştım 20461TR yi tercih ettim.
  • Tam olarak aradaki farklar nedir acaba?
  • Way serisi Was serisinin güncellenmiş versiyonudur. Aralarında kalite bakımından fark yoktur. İkiside Almanya üretimlidir. Way serisinde Was serisine ek olarak daha büyük ekran ve daha fazla program çeşitliliği gibi artılar vardır. Ben olsam Way serisi alırdım. Dediğim gibi kalite olarak aynı fakat güncellenmiş seridir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün bayinin birine sorduğumda WAY serisinin Türkiyede montajlandığını söyledi.Doğru mudur acaba?İyice kafam karışmış durumda :(
  • Tek ve Şiddetle WAY serisi kardeşim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: brabusss

Bugün bayinin birine sorduğumda WAY serisinin Türkiyede montajlandığını söyledi.Doğru mudur acaba?İyice kafam karışmış durumda :(

Aynı sebepten dolayı bende WAS serisine yönelmiştim
  • son gün cuma arkadaşlar.candoğan bey sizde konuya el atarsanız sevinirim :)
  • evet arkadaslar way serisimi was serisimi.alacağım artık makinayı..
  • way serisini bugün bayiden 1650 tl ye 4 ay ertelemeli 12 taksitle aldım.way serisi home profesyonel serisidir ve was tan daha üst seridir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.