Şimdi Ara

Böyle Nasıl Sizce Ne alayım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    AMD Athlon 2 x3 450(O.C --> Phenom 2 x4 B50)
    Asus GT 630
    500 GB Samsung HDD 7200 rpm
    Xigmatek Tauro 500w

Böyle bir sistemim var her ay elime 300-330 TL arası para geçiyor sistemi geliştirmek istiyorum ne alayım sizce ?

• 5 ay para biriktir o sistemi sat 1600-1700 TL ye sıfır sistem kur
  • :( o kadar mı vahim çünkü eski işlemcim ve anakartım yandı bu sistemi alalı da sadece 1-2 ay civarı oldu bakıcaz artık
  • ekran kartı yükseltilebilir ama yeni sistem toplamakta fayda var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kapkara Kartal kullanıcısına yanıt
    Yorumun için teşekkür ederim ama ilk olarak teneke kasa dan kurtulmak istiyorum :) Corsair 300R gibi bir kasa alıcam güç kaynağı hoşuma gidiyor. Daha sonra da hyper t4 yada hyper 212 evo alıcağım. Son olarak ta bi fx 6300 alırım güzel bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheExpandable

Yorumun için teşekkür ederim ama ilk olarak teneke kasa dan kurtulmak istiyorum :) Corsair 300R gibi bir kasa alıcam güç kaynağı hoşuma gidiyor. Daha sonra da hyper t4 yada hyper 212 evo alıcağım. Son olarak ta bi fx 6300 alırım güzel bence

ZALMAN Z3 ÖNERİRİM

• quote:

Orijinalden alıntı: Kapkara Kartal

quote:

ZALMAN Z3 ÖNERİRİM

Ben de Z5PLUS a bakıyordum hoşuma gitti bayağı teşekkür ederim kardeşim iyi forumlar
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kapkara Kartal

quote:

ZALMAN Z3 ÖNERİRİM

Ben de Z5PLUS a bakıyordum hoşuma gitti bayağı teşekkür ederim kardeşim iyi forumlar

Z11 PLUS TA BİR HARİKA TABİ ZEVK MESELESİ İYİ FORUMLAR

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.