Şimdi Ara

Brm mi pack mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Brm nin kalan 4 wing ini mi alayim yoksa paket mi acmaliyim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Brm gereksiz bence önemli olan 1. Onuda yapmışsın pack aç

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • DarqGuardiann893 D kullanıcısına yanıt
    15 tane pack açtım 3 legendary çıktı. 1 golden blood mage thainos, onyxia (boyleydi galiba),malygos
    1 tane sea giant, golden blizzard, golden rare bir minion çıktı 4 manalık.
    Ben genelde mage oynuyorum sence golden blood mage thainosu dischant yapıp dr.boom craftlamalı mıyım ?
  • şansa bak ya su ana kadar 30-40 pack acmısımdır 0 legend.
    bugün sitede malylock diye bir şey gördüm onu yapabilirsin galiba
  • antiretro kullanıcısına yanıt
    Sence dr.boom craftlamali miyim? Ben sansliyim bu pack olaylarinda tavernden verdigi bedava packten slyvana miydi neydi o cikmisti :D

• bloodmage thalnos rogue ve freeze mage'de kullanılıyor sağlam bir legendary bence disenchant etme, bir yandan da dr. boom çok gerekli bir legendary, ne kadar dustun var bilmiyorum ama gereksiz epic ve legendarylerini dustlayıp yapman daha iyi olur bence

• quote:

Orijinalden alıntı: icrievrytiem

Sence dr.boom craftlamali miyim? Ben sansliyim bu pack olaylarinda tavernden verdigi bedava packten slyvana miydi neydi o cikmisti :D

Legendlar çok iyi çıkmış hemde biri gold bloodmage bence oyundaki en iyi ucuz kart fakat arkadaşında dediği gibi dr boomda gerekli karar sana kalmış.

• Bala bak arkadaş. Closed Beta'dan beri kaç paket açmışımdır. Çıkan tek legendary Nozdormu
  • Bloodmage yi sakın dustlama. İyi bir leg ama onun için asla dust birktirmezsin, çıkması iyi olmuş. Brm nin kalan wingleri o kadar gerekli değil.
  • Bloodmage Thalnos iyi bir kart hem spell power veriyor hem de kart çektiriyor bana çıkmadı inatlada çıkmamaya devam ediyor betadan beri 1600 dust verip de craftlamak da istemiyorum ama elinde dursun mutlaka
  • flamewalker gerekli aslında mage oynuyorsan
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.