Şimdi Ara

Bu anakart bu parçalara uyar mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.tvt.com.tr/GIGABYTE-970A-DS3-AM3-AMD-DDR3-GLAN-SATA2-16X,PR-27329.html?ref=akakce&source=mobil&v=1.38.3
    Bu anakart

16gb ram ddr3
    Asus gtx 560ti
    Amd fx6300
    High power 600w
    1 tb sabit disk

Ramlarin hızını unuttum ama bu anakart hepsini destekliyor sanırım bide bu anakart için bu kasayı beğendim uyar mı?

http://www.hepsiburada.com/zalman-z11-plus-mid-tower-kasa-p-BD300192?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.elk.bilgisayar.pla&gclid=CjwKEAjwubK4BRC1xczKrZyj3mkSJAC6ntgrUGxjLyg9fzvSct8sWyOpoqXwk3ZPYH1vq9BE1-9NaRoCouPw_wcB

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• atillacan5 A kullanıcısına yanıt
    anakartta kasa da uyumlu olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: merdas

anakartta kasa da uyumlu olur

Peki teşekkürler. Kasa ve anakartı alacağım o zaman.

Anakartımız güncel bütün işlemleri yapabileceğiniz bir üründür. Teknik sorunla karşılaşmanız durumunda bir mesaj atmanız yeterlidir. Ayrıca ürünümüz 3yıl garantiye sahiptir. Hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gigabyte_Türkiye

Anakartımız güncel bütün işlemleri yapabileceğiniz bir üründür. Teknik sorunla karşılaşmanız durumunda bir mesaj atmanız yeterlidir. Ayrıca ürünümüz 3yıl garantiye sahiptir. Hayırlı olsun

Aynısından vardı bilgisayar 6 ay kullanılmadan prizde kaldığından yanmış. Elektrik gitti geldi veya priz çekilip takıldı bilemiyorum.

Bu tarz sorunları ortadan kaldırmak için güç dengeleyici ürünler mevcuttur. Onlardan kullanmanızı öneririz.
  • quote:

Bu tarz sorunları ortadan kaldırmak için güç dengeleyici ürünler mevcuttur. Onlardan kullanmanızı öneririz.

Yok ben artık ben powersupply i off duruma getireceğim arkasındaki düğmeden, bilgisayarı kullanmadığım vakitlerde.

Merhaba,

Mantıklıdır. Yine de bir sorun yaşarsanız tarafımızla iletişime geçmeniz yeterlidir.
  • quote:

Merhaba,

Mantıklıdır. Yine de bir sorun yaşarsanız tarafımızla iletişime geçmeniz yeterlidir.

Anakart yanmamış ya. Şase yapmış sadece değiştirmeden çözdüm durumu tekrar başka bi kasaya monte ettirdim. Montajda sıkıntı varmış sanırım vidalarda.

Geçmiş olsun o halde. Sorun yaşarsanız bizimle iletişime geçiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.