Şimdi Ara

Bu Farklılığın Sebebi Nedir(Toshiba)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, toshiba sat. L 20-100 modelinin ekran kartı pcdepo ve gold bilgisayarda farklı belirtilmiş, her ikisindede chipset intel 915 gm olarak gözüküyor ama pcdepoda ekran kartı Intel 915 GM, 64 MB DDR2 Video RAM olarak gözükürken , gold bilgisayarda Mobile Intel® 915GM Express chipset Max. 128 MB DDR2 RAM (UMA) olarak gözüküyor , bunların hangisi doğru yada her ikiside doğrumu? bu konuda bilgisi olanlar beni aydınlatırsa sevinirim...

ayrıca kullanan arkadaşlar varsa yorumda bulunabilirler m? bir arkadaştan 999+ ya buldum çanta hediyeli , sizce bu fiyat aralığındaki acer 4104lci dan daha mı mantıklı yoksa sizin onerileriniz nedir? saygılar...

• acer daha iyi
  • quote:

Orjinalden alıntı: bscol

acer daha iyi

ya arkadaşım sen bunu hep yapıyosun,gereksiz cevaplarla mesaj sayını artırıp durma nolur...ya sorulana cidddi bi cevap yaz yada yorum yapma..ben senin kişisel merakını öğrenmek için açmadımki bu topiği...biraz daha saygı lütfen...
  • yaa send aradaki farkı anlaymayacak birisi olduğun için sana direk cevap yazdım adamalr yazmış birinde 64 birinde 128 var daha ne olsun bende toshibayı begenmediğim için sana direk bu cevabı yazdım benim mesaj merakım yok..sormusun bizde yazdık sorma sende o zaman toshibayı soruyorsun sonrada acermi alayım diyorsun bizde san aacer diyoruz sana sonrada saygısızlık ediyorsun bence sen buraya bu topği mesaj coğaltmak için açtın bak bakalım ben kaçtane topik açmışım
    quote:

Orjinalden alıntı: emercerd

quote:

Orjinalden alıntı: bscol

acer daha iyi

ya arkadaşım sen bunu hep yapıyosun,gereksiz cevaplarla mesaj sayını artırıp durma nolur...ya sorulana cidddi bi cevap yaz yada yorum yapma..ben senin kişisel merakını öğrenmek için açmadımki bu topiği...biraz daha saygı lütfen...

• maşallah sende herşeyden anlıyosun ve çok güzel paylaşıyosun...herneyse, aynı kodda yani İntel 915Gm de yazılan 2 ekran kartının birbirinden farklı olması nederece mantıklı kısaca bunu sordum? saygılar...
  • yaa ne farkeder bazısıda 224mb oluyor msı 510 c var bende 64mb 9700 var kiminde de 128mb 9700 var adamlar yapıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.