Şimdi Ara

Bu fiyata bu bilgisayar neden alınır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yerimize aşağıdaki bilgisayardan 5 adet alınmış. Bu fiyata bu bilgisayar neden alınır. Benim anlayamadığım bir marifeti mi var. Yardımcı olaabilir misiniz bu konuda bilgilenmem için.
    http://www.hepsiburada.com/hp-pro-6000-core-2-duo-e7500-2.93ghz-2gb-320gb-masaustu-bilgisayar-vn776ea/productDetails.aspx?categoryid=34&productid=bd54154

• Toplama alıp uğraşmak istememişlerdir ki ofis için yeter diye düşünmüşlerdir...
  • ama fiyatı monitörsüz 1500 TL
  • Kardeş hazır pc böyle olur zaten...Aynı fiyata kendin daha iyi sistem toplarsın...
  • tamam hazır PC ve toplama arasında özellikle marka Hp, Dell gibiyse farklılık olur.
    Ama;
    bu bilgisayarın ekran kartı tümleşik,
    bellek 2 GB,
    sabit disk 320 GB.
    Aynı markanın bile bundan çok ucuz ve üstün özellikli bilgisayarları var.
    Bu bilgisayarı pahalı veya tercih edilir yapan bi şey olmalı. Tek sebebi yatık kasa olması değil heralde.
  • işletim sistemi için de ücret ödenmiş ki yazdıgına göre xp var ve win7 ye yükseltilebiliyor.bunun da en azından 300 lira falan tutacagını düşünüyorum.
  • Monitör de bu 17" lik wide olmayan HP, fiyatı da 320 TL
    bana ilginç geldi bunların tercih edilmesi
  • Bilgisayar dünyasına çok uzak bir müdüre ben sirekete toplama bilgisayar alıcam dersen oda ne der.Ama bakın HP'nin böyle bir bilgisayar var ise derki aaa hp iyi bir markadır kesin iyidir bu bunu alalım der.Onun için almışlardır.
  • Evet galiba öyle bişey ama bu bilgisayarlar kamuya alındı. Belki toplamda 200 tane alındı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.