Şimdi Ara

Bu forumdan ılgınc fıkırler cıkacagına emınım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bu forumdan cıdden ılgınc fkırlerın cıkacagına emınım

arkadaslar dıyelım kı ıntıhar edeceksınız ama bunu olmek amaclı yapmıyorsunuz sadece maksat gosterıstır

neler yaparsınız??? mesela hap ıcerım ben dıyorum ama kac tane ıcsem olmem bılmıyorum bunun gıbı fıkırlerınız var mı?

• sen neden merak ettin ne yapacaksın gerçekten bu beni korkuttu mantıklı dşün böyle işlere bulaşma bunun gösterişi olmaz :S
  • sadece merak xd
  • ya meraktan
  • İnsanın başına ne gelirse ya uçkurundan ya da meraktan gelir.Fazla merak etme.
  • zaten en uçuk fikir sende n cıkmış

gösterişli ölüm fikri

azcık gururla ölmek istiyorsan git birinin hayatını kurtar öl (organ bağışı yapabilirsin çünkü hayat acımasızda olsa yaşamak isteyen cok kardeşlerimiz var) yada vatan için şehit ol
  • intihar edicem ama cehenneme gitmemek için bi düzenbazlık mı düşünüyon ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: stopthetrial

ortalığa çık millete küfür et deki len gelin burayada size eşi benzeri olmayan bir gösteri sunayım sonrada al bıçağı eline kendini neredeyse bayıltacak kadar yarala.seni durdurmaya çalışana bıçak savur.sonrada gözlerini dikip millete bak ve boğazını kes.

Sizi meşhur edebilirim Bu seneryoyu Warner Bross'a yollamak lazım

• en guzelı intihar biçimi (ben edersem bole ederim:D) Çık hacı 5 katlı bınanın catısına at kendini asagı ama havada parende felan at gosteriş olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: ivanov12

en guzelı intihar biçimi (ben edersem bole ederim:D) Çık hacı 5 katlı bınanın catısına at kendini asagı ama havada parende felan at gosteriş olsun

süper yaw ben hap içerim ama hapların içinde küfür yazıcak otopside adamlar bakakalcak

• Özgürlük heykeline F16 ile girerek. Çarpmadan önce fırlatırım kendimi havada vururlar zaten.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.