Şimdi Ara

Bu forumu takip edipte GOT izlemeyen varmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
1.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

"Game of Thrones"

Gerçekten merak ediyorum,forumu takip edip de izlemeyen arkadaşlar varmı.
    Varsa neden izlemiyorlar?

NOT:Hayran olduğum bir dizi.Gerek kurgusu,oyunculuklar,mekan seçimi vs.

Hem diziyi izliyorum,hem kitapları takip ediyorum.Tersine gidiyorum galiba ama önce diziyi izleyip kitabı sonra okuyorum.

• ben de önce dizi sonra kitap okuyorum takip etmeyen çok kişi var bazıları cinsellik çok fazla diye bazıları da saçma buluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

ben de önce dizi sonra kitap okuyorum takip etmeyen çok kişi var bazıları cinsellik çok fazla diye bazıları da saçma buluyor
    Ben izlemiyorum çünkü kitabının yanında çok vasat kalıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oliver_

Ben izlemiyorum çünkü kitabının yanında çok vasat kalıyor.

Alıntıları Göster
    Valla ben etrafımdakilere öneriyorum.

Ama kızlar pek sıcak bakmıyor. Çok cinsellik var iğreniyorum diyorlar.

Yav he he iğreniyorsun diyesim geliyor da demiyorum işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: SayisalMan

Valla ben etrafımdakilere öneriyorum.

Ama kızlar pek sıcak bakmıyor. Çok cinsellik var iğreniyorum diyorlar.

Yav he he iğreniyorsun diyesim geliyor da demiyorum işte

Alıntıları Göster
    Önce diziyi izleyip ,sonra kitap okumak takip açısından daha iyi oluyor kanısındayım.Karakterleri kafanda canlandırmakla uğraşmıyorsun.

Bencede tek olumsuz yanı abartılı cinsellik sahneleri.

Mesela son bölümdeki joffrey cenazesinin başındaki sahne gereksizdi bence..

• Ilk sezonu izledim sadece ama nedense bir turlu ikinci sezona baslayamadim.
    Ama baslayacagim pek yakinda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ciclista

Ilk sezonu izledim sadece ama nedense bir turlu ikinci sezona baslayamadim.
    Ama baslayacagim pek yakinda.
    bende takip etmiyorum. tarihi diziler hoşuma gitmiyor. çok fazla kasvetli geliyor bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: civilbugra

bende takip etmiyorum. tarihi diziler hoşuma gitmiyor. çok fazla kasvetli geliyor bana.

Alıntıları Göster
    Var. Arkadaşım @|DL|
  • Bende beklenti içinde ilk sezonu izledim ama sarmadı beklediğim gibi çıkmadı ve devamını getirmedim.İzlemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

Bende beklenti içinde ilk sezonu izledim ama sarmadı beklediğim gibi çıkmadı ve devamını getirmedim.İzlemiyorum
    Diziyi,kılıç-kalkan,krallıklar,eski zaman dekorları vb şeyler için izliyorum.
    Bana, 'En iyi ilk 3 Yabancı Dizi Hangileridir?' diye sorsalar,Game of Thrones'u bu listeye sokmazdım.
    Dizide bana göre bir şeyler eksik.Artık samimiyetsizlik mi desem başka bir şey mi desem bilemedim.Şahsen Şehzade Mustafa'nın öldüğü MY 123.bölümde aldığım heyecanı,üzüntüyü başka hiçbir dizide yaşamadım.

Mesela GoT 3x9.bölüm -> Red Wedding olayı daha acıklı sunulabilirdi.

Robb Stark'ı dizide seviyordum.Stark hanedanından tek sevdiğim kişiydi.Ölümü daha etkili olabilirdi,duygusal müzik falan koymadıkları için çok yavan kaldı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rasim Ozaman Kütahyalı

Bana, 'En iyi ilk 3 Yabancı Dizi Hangileridir?' diye sorsalar,Game of Thrones'u bu listeye sokmazdım.
    Dizide bana göre bir şeyler eksik.Artık samimiyetsizlik mi desem başka bir şey mi desem bilemedim.Şahsen Şehzade Mustafa'nın öldüğü MY 123.bölümde aldığım heyecanı,üzüntüyü başka hiçbir dizide yaşamadım.

Robb Stark'ı dizide seviyordum.Stark hanedanından tek sevdiğim kişiydi.Ölümü daha etkili olabilirdi,duygusal müzik falan koymadıkları için çok yavan kaldı.

Alıntıları Göster
    kısır döngüde dizi bana göre bi kral ölüyo entirakalar falan filan digeri ölüyo bla bla

• quote:

Orijinalden alıntı: SaD1453

kısır döngüde dizi bana göre bi kral ölüyo entirakalar falan filan digeri ölüyo bla bla

Alıntıları Göster
    Ben izlemiyorum
  • quote:

aynen banada öyle geliyor . Duygusuz Bir dizi değil nedense .

Hele ki Ned'in Ölüm Sahnesi abi boru mu yani Koskoca Eddard Stark öyle kestiler başı gitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noel Babanın Oğlu -- 25 Nisan 2014; 12:44:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Noel Babanın Oğlu

quote:

aynen banada öyle geliyor . Duygusuz Bir dizi değil nedense .

Hele ki Ned'in Ölüm Sahnesi abi boru mu yani Koskoca Eddard Stark öyle kestiler başı gitti

Alıntıları Göster
    Güzel dizide, tarzım değil.

• Saçma bulduğum ve her bölüm "hoplamalı zıplamalı" olduğu için izlemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: mıçanadam

Saçma bulduğum ve her bölüm "hoplamalı zıplamalı" olduğu için izlemiyorum
    Forumda olup da Game of Thrones izlemeyen olabilir. Sonuçta Game of Thrones'u herkes beğenecek, herkes izleyecek diye bir kaide yok.
  • ben izlemiyorum.
    cok fazla politik ve uzun konusmali diyologlar oldugu icin skiyor beni bir yerden sonra.
    genelde bilim kurgu ve aksiyon odakli dizileri izledigim icin izleme geregi duymadim acikcasi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AsosyalBilgisayar

ben izlemiyorum.
    cok fazla politik ve uzun konusmali diyologlar oldugu icin skiyor beni bir yerden sonra.
    genelde bilim kurgu ve aksiyon odakli dizileri izledigim icin izleme geregi duymadim acikcasi.
    Vakit buldukça izliyorum, ama önerdiğim kişilerin genelinde şu düşünceler var;

Sahneler çok uzun, büyük kısmı konuşarak geçiyor. Bölüm hikayeleri yok. Bir kaç karakter sırayla konuşuyor ve bölüm bitiyor. Cinselliğin ölçüsünü bulamıyorlar. Karakterlerin net bir amaçları yok. Hepsi tahtı kazanmak istiyor, ama somut adımlar atamıyorlar. Gerçekçi sorunlar yaratılmıyor. Karakterler hava cıva işlerle uğraşıyor. Baş kahraman olmadan izlemek keyifli değil, vs. vs.

İzlememek için herkesin kendine göre bir sebebi olabilir. Dizi daha akıcı ve gerilim ağırlıklı çekilse, izleyen sayısı artabilirdi. Fantastik sahnelere güvenip, hikayeyi ağır ilerletmek, hata sayılabilir...

• hiç izlemedim
  • İlk iki bölümü zar zor bitirdim sarmadı nedense o yüzden izlemiyorum.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.