Şimdi Ara

Bu forumu takip edipte GOT izlemeyen varmı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
1.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2.sezonun başında bıraktım. Şuanda diğer dizileri izlemekten ve yeni başlıcağım dizilerden dolayı zaman ayıramıyorum. Yazın devam etmeyi planlıyorum.
  • izlemedim ve düşünmüyorum çünkü abartılı cinsellikten spartacus sayesinde yeteri kadar işlendi bilinçaltıma...ayrıca dizi yavaş işliyor(muş)
  • Güzel dizi ama vakit bulamıyorum pek.1.sezondayım hala.
  • Ben izlemiyorum. Bana çok kasvetli geliyor çünkü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İsteyen ister isteyen izlemez böyle bi zorunluluk yok sonuçta Ben izliyorum o ayrı konu
  • bende takip ediyorum ama her hafta yeni bölümü çıksada izlesem tarzında değil.4. sezona kadar geldim yarıda bırakmayayım diye izliyorum.diziye dram ya da diyalog ekleyip sahneleri bozmalarına bende katılıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sguler16

Önce diziyi izleyip ,sonra kitap okumak takip açısından daha iyi oluyor kanısındayım.Karakterleri kafanda canlandırmakla uğraşmıyorsun.

Bencede tek olumsuz yanı abartılı cinsellik sahneleri.

Mesela son bölümdeki joffrey cenazesinin başındaki sahne gereksizdi bence..

Kitap okumanın asıl zevkli yanı da o değil mi zaten

Edit: son mesajını spoiler içine al , maşallah dizmişsin spoilerları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Pacino -- 26 Nisan 2014; 13:46:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: _Marvel_

Var. Arkadaşım @|DL|

+1

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben izlemiyorum, prensiplerim gereği devam eden hiç bir dizi izlemedim; izlemem.

final yapınca bakarız artık.
  • İzlemiyorum
  • Cinselliğin dozunu abartmaları dizinin keyfini kaçırıyor. O tür içerik arayan zaten başka yerlerden bulur. Sezon finallerine kadar pek bir aksiyon da olmuyor. Boş vaktim olursa bakıyorum ama devamlı takip ettiğim bir dizi değil.
  • Konu,hikaye,oyunculuk falan iyi güzelde arada geçen diyaloglar sıkıyor.
  • Izlemiyorum. Sadece ilk bölümü izlemiştim yeni başladığında, ikinci bölümde sıkıldım

• ben de izlemiyorum ama belki bi ara başlarım
  • izliyorum
  • Ben izlemiyorum ilk sezonu izlemiştim ama tarihi diziler ilgimi çekmiyor nedense.Ne kadar güzel olursa olsun.
  • Bu benim tamamını yaza izlicem e2de çıkınca izliyom son bölümler olduğu için sağlam spoilerlar yedim tabi ama beni yıldırmadı izlemekte kararlıyım

• tarzım değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Marvel_

Var. Arkadaşım @|DL|

Renk ve Zevk bence soru bile saçma biri çıkıp bana göre vasat bir dizi dese kimse sen ne diyorsun diyemez.
  • Ben izlemiyorum.Ama çok öneren var diziyi,yakında başlayabilirim.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.