Şimdi Ara

Bu güç kaynağının gerçek değeri nedir sizce ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gigabyte marka kasanın kendi güç kaynağıdır arkadaşlar.
    PSU güç hesaplayıcıdan hesapladığım zaman bana minimum 260 watt yeticegini söylüyor.
    Üzerinde 350 watt diyor ama. Sanırım 200 watt bile vermiyor güç kaynağım.
     Bu güç kaynağının gerçek değeri nedir sizce ?? Bu güç kaynağının gerçek değeri nedir sizce ??

• ekran karti ve cpu ne kullanionki ben 400 watt casperla bile 2x8 pinli ekran karti calistirmistim x4 cpu ile birlikte sistem yuksek diilse bosa degisme

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: şoray uzun yolda

ekran karti ve cpu ne kullanionki ben 400 watt casperla bile 2x8 pinli ekran karti calistirmistim x4 cpu ile birlikte sistem yuksek diilse bosa degisme

Hocam 2. resimde sistem özelliklerim yazıyor.
    i3 4160 ve gtx 750 ti
  • quote:

Orijinalden alıntı: iskemce corbasi

quote:

ekran karti ve cpu ne kullanionki ben 400 watt casperla bile 2x8 pinli ekran karti calistirmistim x4 cpu ile birlikte sistem yuksek diilse bosa degisme

i3 4160 ve gtx 750 ti

zorlasan 750ti sli bile yaparsin:)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

i3 4160 ve gtx 750 ti

TF2'de 32 kişilik haritalara giriyorum 1080p anti aliasing açık herşey fullde, PSU ısınıyor ve cızırdama sesi geliyor, sli yapsam kesin yangın çıkar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iskemce corbasi -- 29 Ekim 2015; 1:21:29 >

• +12 den verilen amper ile 12 çarpılır buradada 12x20 yani 240 watt verir şu anda ucu ucuna yetiyor psu daha zorlamayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oggy20

+12 den verilen amper ile 12 çarpılır buradada 12x20 yani 240 watt verir şu anda ucu ucuna yetiyor psu daha zorlamayın

Bunu öğrendiğim iyi oldu, Değerli Cevabınız için teşekkür ederim hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iskemce corbasi -- 29 Ekim 2015; 1:30:46 >
  • Tam ucu ucuna yetmiş psu ama bütçeniz elveriyorsa değiştirip biraz daha yuksek cıkıs gucune sahip bir psu alırsanız daha saglıklı olur
  • quote:

quote:

quote:

i3 4160 ve gtx 750 ti

750ti SLI destegi mi varmış?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Oggy20

+12 den verilen amper ile 12 çarpılır buradada 12x20 yani 240 watt verir şu anda ucu ucuna yetiyor psu daha zorlamayın

Bunu öğrendiğim iyi oldu, Değerli Cevabınız için teşekkür ederim hocam

Yanliz psu birkac aya garanti problem cikartacak ayni zamanda psi yanliz gitmez diye bir atasozumuz var :D yani psu bozuldugunda baska bir parca vrya parcalarda buyuk ihtimal gider en kisa zamanda o psu nun degismesi sart

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 500W kaliteli bi güç kaynağı alırsan böyle şeylerle uğraşmazsın. Bütcen varsa bunu alabilirsin
    http://www.teknobiyotik.com/high-power-plus-serisi-500w-80-guc-kaynagi.html
    o kadar bütcen yoksa da bunu alabilirsin
    http://www.teknobiyotik.com/high-power-eco-serisi-500watt-aktif-pfc-guc-kaynagi.html

50TL fark var aralarında. 80+ Bronze olanı almanı tavsiye ederim tabi ki.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.