Şimdi Ara

Bu Lig Tv adamı kanser eder bi yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şimdi evimizde digitürk mevcut ve yarın akşam ki fenerbahçe- galatasaray maçını izlemek istiyorum . Yaklaşık yarım saattir araştırmama rahmen hiçbişey bulamadım yardımcı olabilecek bir insan evladı var mı?

• he
  • Usta şimdi nereyi aricam fiyatı nasıl öğrencem ne yapıcağımı bilmez bi durumdayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: atargider

Usta şimdi nereyi aricam fiyatı nasıl öğrencem ne yapıcağımı bilmez bi durumdayım

google a ligtv yazamicak kadar aciz bir durumda mısın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shinku -- 21 Nisan 2012; 19:15:38 >
  • Burada kanser olunacak bi durum göremiyorum. 0212 473 73 73 arayın paket fiyatını öğrenin. Aylık play off paketi 160 liraydı en son.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shinku

quote:

Usta şimdi nereyi aricam fiyatı nasıl öğrencem ne yapıcağımı bilmez bi durumdayım

Yukarda yazdıklarımı anlamicak kadar aciz durumda mısın? Yarım saattir bakıyorum zaten sonuç yok
  • ne diyon la sen ? evinde digiturk varsa ligtv yi nasıl izleyemiosun ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Shinku

quote:

Yukarda yazdıklarımı anlamicak kadar aciz durumda mısın? Yarım saattir bakıyorum zaten sonuç yok

gelen tepkiler kimin aciz olduğunu belirtiyor

• Playoff sisteminde tek maçlık satın alma olayı olmuyordu sanırım, ama emin değilim. Aylık 160TL playoff paketi izlemek istiyorsanız.
  • quote:

Şimdi evimizde digitürk mevcut ve yarın akşam ki fenerbahçe- galatasaray maçını izlemek istiyorum . Yaklaşık yarım saattir araştırmama rahmen hiçbişey bulamadım yardımcı olabilecek bir insan evladı var mı?

http://lmgtfy.com/?q=lig+tv+m%C3%BC%C5%9Fteri+hizmetleri

Bunu yapmak çok mu zordu?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.