Şimdi Ara

bu ne ????

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • hamachi version 1.0.0.62 yi yükledim hangi server adını ve şifresini yazsam server full ayrıntılara bakın diyo ....

yoksa oyun açıkken mi yazcaz yardımcı olursanız çok sevinirim bu arada vaziyeti göstermek için resmini koydum artık daha ne yapayım yardım pls

bu ne ????

• 2 kere açmana gerek yok zaten bilen biri olursa cevap verir yada böyle uyarı alırsın!
  • acelem vardı tatil bitmeden oynayayım diye öyle yaptım çok mu zarar verdim foruma
  • eğer o hatayı veriosa severlar hakkatten doludur, hamachiyle alakalı bişey deil o... başka serverlar dene..
  • quote:

Orjinalden alıntı: kurshad66

acelem vardı tatil bitmeden oynayayım diye öyle yaptım çok mu zarar verdim foruma

ozaman herkes açsın acelesi var diye 3 5 konu nede olsu forum kirlenmiyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: erhan850

quote:

Orjinalden alıntı: kurshad66

acelem vardı tatil bitmeden oynayayım diye öyle yaptım çok mu zarar verdim foruma

ozaman herkes açsın acelesi var diye 3 5 konu nede olsu forum kirlenmiyo

tamam açmaya niyetli olduğum bi konuyu açmam ödeşiriz ....
  • tamam o sorunu hallettim ilgilenen arkadaşlara teşekkür ediyorum lakin şimdi de bu çıktı.... patch 1.04 falan hepsi yüklü olduğu halde ......

bu ne ????

herhangi bi servera tıkladıktan sonra........

bu ne ????

yardım sizce neden böyle olouyor ??

• adamlar online olmadan nasıl ping çekmeyi düşünüyosun ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: AyKuT^

adamlar online olmadan nasıl ping çekmeyi düşünüyosun ?

hiç bişe bilmediğimi söylemiştim bu hamavhi hakkında boşuna mı yardım istiyoz bilesk sormayız heralde

bu arada bu patchi oyunun crack ini yapmadan yüklemek gerekiyomuş bu konu hakkında ne diyosunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurshad66 -- 24 Ekim 2006; 21:39:58 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.