Şimdi Ara

Bu Notebook'a bu fiyat neden?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar su gonderdigim notebook halen piyasada 1400$+KDV gibi fiyatlara satılıyor.
    Eger bi pisligi yoksa (ki hic sanmıyorum , guvenilir bi firma) bence notebook arayanlar kesinlikle bunu da dusunmeli.
    Saygılar
    http://www.mavibilgisayar.com/katalog/urunler/urun_detay.php?ad=tasinabilir&no=&ur_no=438

• Artık laptoplarda sonama teknolojisine geçildiği için bunlar yavaş yavaş ucuzlar gibi geliyor bana çünkü şimdi yeni bir laptop almak isteyenler sonomayı tercih ediyor DDR2 s.ata 533mhz pc-e vs.. güncel teknolojileri destekeldiği için
  • kaçak acayip şekilde geliyo türkiye ye hemde çok uygun fiyatlara bunun etkiside var bence
  • quote:

Orjinalden alıntı: number_oen

kaçak acayip şekilde geliyo türkiye ye hemde çok uygun fiyatlara bunun etkiside var bence

kacak olna urun bı kere mavıde satılmaz
    adamlar ganrantısıyle verıyorlar butun urunlerını
    kacak olan urunlerın garantısı olmaz
  • Mavi kaçak satmıyor diye biliyorum.
    Kaçak mala fatura kesilemediğinden garantisi de olmaz hem!
  • quote:

Orjinalden alıntı: fuatu

Arkadaslar su gonderdigim notebook halen piyasada 1400$+KDV gibi fiyatlara satılıyor.
    Eger bi pisligi yoksa (ki hic sanmıyorum , guvenilir bi firma) bence notebook arayanlar kesinlikle bunu da dusunmeli.
    Saygılar
    http://www.mavibilgisayar.com/katalog/urunler/urun_detay.php?ad=tasinabilir&no=&ur_no=438

YAW BU TEKNOSANIN REKLAMINI YAPIYORMUSUM GİBİ OLUYOR AMA İNANIN SADECE FİYATI İÇİN

SÖLÜYRUM

BU GÜN GEZDİM

BURDAKİ NOTEBOOKTAN FAZLA ÖZELLİLİĞİ VARDI
    MESELA

HDD 60 DEĞİL 80 Dİ

COMBO YERİNE DUAL DVD RW VARDI

MARKASI FUJİTSU-SİEMENS

FİYATTA YİNE AYNI 1099+ KDV İDİ

VALLA PARAM OLSA AYNI FİYATA GİDER TEKNOSA DIŞINDAKİ BİR YERDEN BU NOTBOOK U ALIRDIM

• saçmalama 1000$ blu raylı 80 gb lı note ook vermezler... Bu yalan soyledıgın ıcın

aksini idda edşyrsan marka model ver
  • quote:

Orjinalden alıntı: enginguzelsoy

saçmalama 1000$ blu raylı 80 gb lı note ook vermezler... Bu yalan soyledıgın ıcın

Sana
    Dur hele bi adamı dinle.Ne böle hemen yalancılıkla suçluyosun
    Bu yaptığın ayıptır

• quote:

saçmalama 1000$ blu raylı 80 gb lı note ook vermezler... Bu yalan soyledıgın ıcın

Ne blue ray i yaaa adam blue ray diye birşey yazmamış daha doğru düzgün okumuorsun bile adama yalancı diyorsun o da yetmezmiş gibi.

• gigatek te aynısı 1020+kdv hatta bana gelen gigatek mailinde 980+kdv yazıyordu.
  • quote:

1099+kdv arkadaşın dediği notebook, teknosa ilanlarında okudum aynısını. Banlamadan ve yalancı demeden önce biraz araştır istersen..
  • asıl ona
  • e bakalım teknosada varmı ban lıcana bi bakıver sene o arkadaşta link verse iyi olur
  • quote:

SEVGİLİ OKUMA ÖZÜRLÜ ARKADAŞIM NEDEN MESAJ SAYIM ARTSIN DİYE MİLLETİ SUÇLUYORSUN

NEDEN YAZIYI TAM OKUMUYORSUN ORADA KOSKOCA YAZMIŞIM DVD DL RW DİYE
    ŞU AN BAKTIM İNTERNET SAYFASINDA FUJİTSU-SİEMEN ADINA HİÇ LEPTOLARI YOK

AMA SEN İLLA BEN GÖRMEK İSTİYORUM DİYORSAN GİT SON ÇIKARDIKLARI KATOLOĞA BAK
    EĞER YAZILARI OKUYAMAZSAN YARDIMCI OLURUZ

• BÖYLECE EĞİTİME %100 KATKI KAMPANYASINA Bİ NEBZE BİZİMDE KATKIMIZ OLUR!!!

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.