Şimdi Ara

Bu özelliklere sahip TV tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Evime televizyon almayı planlıyorum.
    Kullanım amacımın büyük çoğunluğunu mkv uzantılı 1080p filmler oluşturacak. Onun haricinde PS4 ile birlikte de kullanacağım.
    Boyut olarak 46 ve üzeri düşünüyorum.
    Fiyat olarak 3000 lira üst limitim.
    Daha önce Samsung 46d7000 kullandım ve memnundum, o kalitenin altına inmek istemiyorum. Şu dönemki teknolojilerden biraz uzak kaldım, Samsung’un güncel serilerinde d7000 yerini alan model hangisi?
    Bir de bu UHD’yi kafamda pek oturtamadım. Çok çok az UHD içerik varken şuan UHD bir TV alıp daha fazla para vermek ne kadar mantıklı? 1080p olan bir içeriği UHD bir TV de oynatmak bana ne katar?

• Samsung 50js7200 3000 lira tavsiye
    Ederim hocam şu forumda gördüğünüz sorunların hiçbiri yok, playstation denemedim ama trt4k da dün arjantin almanya dünya kupası finalini izledim ve şahaneydi 1080p film izledim gerçekten çok güzeldi tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada yani ileriyi düşünmek gerekirse uhd alınır çünkü kanallar birkaç seneye uhd olmaya başlasada filmler, maçlar yavaş yavaş 4k olmaya başladı hocam ondan tavsiye ederimm

• Trt 4k arada güzel yayınlar yapıyor arsenal - barça maçını 4k canlı yayınladılar. Umudum euro 2016 yıda yayınlamaları. Bu saatten sonra.uhd almanı.tavsiye ederim. Fhd alırsan 4k ile ilgili her gelişme seni pişman eder.

• Teşekkürler cevaplarınız için.
    Aradığım kriterlerde başka önerisi olan var mı acaba?
  • bende arastırmaya yapıyorum uhd alcam 4k yayınları sıkıntısız ızlemek ıcın SAMSUNG UE55JU6070UXTK dusunuyorum acaba 4k yayınları acar mı sorunsuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toxhin -- 12 Mart 2016; 11:01:23 >
  • Daha önce Samsung 46d7000 kullandım ve memnundum, o kalitenin altına inmek istemiyorum. Şu dönemki teknolojilerden biraz uzak kaldım, Samsung’un güncel serilerinde d7000 yerini alan model hangisi?
  • Araştırmalarım sonucu istediğim kalite için fiyatı 4500 tl ( +-500 tl) seviyelerine çıkarmam gerektiğini hissettim.
    3 modele kadar indim, kullanım amacım doğrultusunda hangisini önerirsiniz? Bu modellerin birbirlerine kıyasla artıları ve eksileri nelerdir?

Samsung 55ju7000, Samsung 55js7200, Sony 55x8505c

Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mystrious_man -- 10 Nisan 2016; 12:26:06 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.