Şimdi Ara

bu passat bu paraya nasıl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    passat 1.9 tdi exclusive(2005 model yeni kasa değil malumunuz)

araç iki kez kaskodan para almış sol arka kapı sol arka çamurluk bagaş kapağı vs değişmiş.
    yani iki defa 15 000 lira civarında para ödemiş kasko. toplamda 30 000. her neyse bu bizim gözümüzü korkuttu biraz.

ön düzen iyi motor şanzıman iyi 150.000 km civarı araç
    triptronik 2005 model içi pırıl pırıl tertemiz bi araç. ama değişeni var.
    30.000 lira gibi biter fiyatı.
    sizce nasıl. 2005 modelleri 34 35 bin gibi gidebiliyor piyasada.

• önemli aksamlarda değişen yoksa bence çok önemli değil ama eski kasaya 30,000tl biraz çok geldi bana
  • 2. eller dediğiniz fiyata gidiyor fakat ben o kadar para o kasaya vermem. çok para.
    kazalı değişmiş parçaları olan dediğiniz arabaya hele daha çok. Piyasası pahalı araba zaten. kazalısına hiç girmeyin derim.
    zaten arabadan çok motora para veriyorsunuz 1.9 motor ama 150 binde. böyle düsünün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpp89 -- 17 Şubat 2011; 15:52:43 >
  • bu paraya temizini almak varken eski kasa ve kazalı araç almak benim mantığıma aykırı
  • O kombinasyon benim gönlümde gelmiş geçmiş en güzel passat.Almışken temizini alın bence.Araç çok şaibeli duruyor.Hani kapı falan değişir ama 30 bin liralık hasar çok gibi
  • perte çıkacakmış az kalsın bulaşılmaz bence.
  • teşekkürler arkadaşlar. adam 31.500 e satmış sanırım. biz almazdık zaten o fiyata
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.