Şimdi Ara

Bu performansa a+ verdi? (7 / 0 / 10)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler puanlama sistemini çok önemsemem ama Allah aşkına bu nedir? En fazla damage de nerdeyse bendeydi.

• Totem, KP oranı, minyon, kule, hasar vb. bir sürü gizli detay da gözönüne alınıyor sanırım gizliden. Genelde bu tarz skorlarda takımdaki çoğu kişi S-,S,S+ alır ama ilginç olmuş evet. Demek ki oyuna katkını yetersiz bulmuş sistem.
  • Arada sapıtıyo bu sistem ya takma kafana.Warwick oyna geçer.
  • hocam normalde farmla alakalı da jungler da sistem nasıl hesaplıyor bilmiyorum ama s- falan alman lazımdı en kötüsü.

ben 2-5-10 oynayarak S aldığımı hatırlıyorum tryndamere ile farmım dakika 30 da 300 civarıydı. genel olarak ta sistem hesaplamada en fazla farm sayısından puan veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bloodimir

hocam normalde farmla alakalı da jungler da sistem nasıl hesaplıyor bilmiyorum ama s- falan alman lazımdı en kötüsü.

ben 2-5-10 oynayarak S aldığımı hatırlıyorum tryndamere ile farmım dakika 30 da 300 civarıydı. genel olarak ta sistem hesaplamada en fazla farm sayısından puan veriyor.
    farmın berbat
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vinsmoke Sanji

farmın berbat

Alıntıları Göster
    ya herşey hesaplanıyor buraya yaz yaz bitmez ama demekki yeterince iyi oynamamışsın
  • Farm yap azıcık ben 3 9 16 oynadığım ashe oyununda s almıştım 36 dkda 300 farmım vardı jungle oynarken dk x 4-5.5 arası bir sayı tutturmaya çalış
  • Oyun kısa sürdüğü için.
  • İlginç bir sistem bende bugün sonayla 4/4/7 oynadım s- verdi 25dk civarında sur vermişlerdi ve takımın kalanının kdaları benden kötü olmamasına karşın başka s alan yoktu bilmiyorum artık en çok 2.damageyi atmıştım ve lanede 2kuleyide almıştık bunlarla alakalı herhalde
  • O sistem ne ise yapiyor belli degil
  • Sistem atılan totem sayısı öatışmalarda nerde olduğun dahil hepsini göz önüne alıyor da ondan
  • Kazandığın altına göre veriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doctore Oenomaus

Beyler puanlama sistemini çok önemsemem ama Allah aşkına bu nedir? En fazla damage de nerdeyse bendeydi.

Altında takım 3.süsün minyonun rezalet muhtemelen bu yüzden

• quote:

Orijinalden alıntı: Thablion

quote:

Beyler puanlama sistemini çok önemsemem ama Allah aşkına bu nedir? En fazla damage de nerdeyse bendeydi.

57 farmın var 21 dakikada,bir zahmet S veya S+ vermesin degil mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PagRyze -- 24 Ağustos 2016; 11:07:32 >

• quote:

quote:

Orman dönmek yerine her koridora olabildiğince baskın attım, 27 skorun 17sine direkt katkı yaptım ve hiç ölmedim. Kalan 10 skor da baskın yapıp kazandırdığım koridorlardan çıkan skorlar. Ormancıdan neyin farmını bekliyorsun?

• quote:

quote:

quote:

Orman dönmek yerine her koridora olabildiğince baskın attım, 27 skorun 17sine direkt katkı yaptım ve hiç ölmedim. Kalan 10 skor da baskın yapıp kazandırdığım koridorlardan çıkan skorlar. Ormancıdan neyin farmını bekliyorsun?

Dakikax3/4 farmın olması gerekir bu farmlarla s alamazsın. Ben bir şey beklemiyorum açıkcası oyun bunu bekliyor ondan yazdım oyununu kötüleme amacında değilim. Sadece farmın kötü sen bunu kabul etmek yerine bir sürü adam kestim neden hala a alıyorum diye zırvalarsan takılırsın daha o elolarda.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Dakikax3/4 farmın olması gerekir bu farmlarla s alamazsın. Ben bir şey beklemiyorum açıkcası oyun bunu bekliyor ondan yazdım oyununu kötüleme amacında değilim. Sadece farmın kötü sen bunu kabul etmek yerine bir sürü adam kestim neden hala a alıyorum diye zırvalarsan takılırsın daha o elolarda.

Dediğini yapsam bu kez ormandan çıkmıyo oç report, farmı alıyo oç report pls tarzı şeylere maruz kalacam. Burası Türkiye.
    Yoksa alırım shyvana 20 dkda garanti 150-170 arası cs yaparım bişey değil yani. Ormanda karşıma çıkanı da keserim bireysel takılırım oh mis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doctore Oenomaus -- 24 Ağustos 2016; 23:19:59 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Dediğini yapsam bu kez ormandan çıkmıyo oç report, farmı alıyo oç report pls tarzı şeylere maruz kalacam. Burası Türkiye.
    Yoksa alırım shyvana 20 dkda garanti 150-170 arası cs yaparım bişey değil yani. Ormanda karşıma çıkanı da keserim bireysel takılırım oh mis.

Dengeyi tutturursan yükselirsin nightblueya bak örn.

• Farmından kaynaklı dostum jungle bile olsan dk 21 de 57 farm az bence biraz daha artırabilirsin en azından bunu 80 civarına rahatça çekebilirsin mesela base atan takım arkadaşın varken yakınsan pushla free farm. Kısacası farm cidden önemli bir yer tutuyor puanlamada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E2E5BCE52

Farmından kaynaklı dostum jungle bile olsan dk 21 de 57 farm az bence biraz daha artırabilirsin en azından bunu 80 civarına rahatça çekebilirsin mesela base atan takım arkadaşın varken yakınsan pushla free farm. Kısacası farm cidden önemli bir yer tutuyor puanlamada.
    Gold olarak 3. kda olarak takımın 2. sisin.
    Bu hesaplamalarda verilen hasar, kazanılan altın, yıkılan kule, kda gibi bir çok hesaplama var.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.