Şimdi Ara

Bu plazma tamir edilebilinir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sadece camında bir kırık var ama görüntüde bir hasar yok... 350 ytl ödeyeceğim bu hali ile. Sizce tamir ettirebilir miyimmm??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fastgs -- 30 Nisan 2006; 12:57:48 >

• quote:

Orjinalden alıntı: fastgs

Sadece camında bir kırık var ama görüntüde bir hasar yok... 350 ytl ödeyeceğim bu hali ile. Sizce tamir ettirebilir miyimmm??

maalesef dostum tamir olayını unut...plazmalarda ekran degısımı olmuyor...ama eger o goruntu senı rahatsız etmıycekse kı etmemesı mumkun degıl 350 ytl para degıl ....ama bana sorarsan o alet alınmaz...tabı hrsey sana kalmıs
  • bence yeni bir ürün al ve 350 ytl yi taksit olarak sıfır cihazına öde
  • ya anlamadım ben. üzerindeki cammı çatlamış yoksa çatlak pixellere kadar inmişmi? 350 ytl ye şahsen alırdım eğer sadece camı çatlak iste...
  • biraz riskli ama belki sadece camda ise bu sistre yapılırmı acaba?
  • Merhaba!
    Plazma tv nin ekranının değişmesi olanaksızdır..ayrıca sistrede olmaz...Bence alma
  • quote:

Orjinalden alıntı: sabancini

Merhaba!
    Plazma tv nin ekranının değişmesi olanaksızdır..ayrıca sistrede olmaz...Bence alma

Bu "sistre" olayı nedir arkadaşlar???
  • panelle cam ayrı olduğu için zamanla içinin temizlendiği plasmalarda ön cam değişebilir. sistre olabilir .çünkü eğer cam birleşik olsaydı içindeki bu hasar yüzünd
    en içindeki gaz kaçmış olup cihaz çalışmazdı
  • ama tabiki sistre yerine değişmesini öneririrm
  • ya cihaz hiç görüntü veriyormu? bunları bir söleseniz aslında anlyacağım ama??
  • Evet cihazın görüntüsünde herhangi bir anormallik yok...
  • yaaa 350 ytl nerelere harcıyoruz.........
    bence al, evde olmasa bile işte falan kullanırısın bakarsın bi tamir eden bulunur.........
    (yoksa adresi ver ben büroya alayım )

selamlar
  • Doğru diosun aaslında en azından kırıkta olsa görüntü olsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.