Şimdi Ara

BU SİSTEME HANGİ VİRÜS PROGRAMI GİDER.!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Celeron 2000 , 512 Mb Ram , 128 Geforce Ekran kartı , 30 Gb Harddisk.!!!

Mcafee kullanıyodum sonra arıza oldu Avastı kurdum.!!! Yani bunlar benim Pc yi çokmu yavaşlatıyor.!!!

Bu sisteme hangi Virüs Programı önerirsiniz.!!!

• valla benim onerim guvenlik için yok spy, adware, virus için program bulunduracaina deep freeze kur, gonul rahatlııyla sorf yap. hatta kasıtlı olarak virus indir calıstır. sora reset at eski haline donsun pc. en zahmetsiz, en iyi virus programından bile daha guvenli ve sistemi kasmıyo. bu arada ben kaspersky kullanıyorum deep freeze kullanmıyorum. ama kaspersky de inaktif kullanıyorum. calıstırmıyorum. denemek için kurdum kaldırmaya da üşendim. sahsi gorusum sakınılan goze cop batar. guvenlk die yırtınınca illaki bişeyler bulasıyo. en iisi girdiin siteler dikkat etmek. artık neyin nerden gelecei tahmin edilebiliyo. biraz daha dikkatli sorf yaparak kastırıcı antivirus programlarından kurtulunabilinir. hos sistem coksede kaybedecek ozel bişeyim yok pc de. windowsun olduu partitiona bi format atıyorum kurtuluyorum.
    ama guvenlik istersen en iisi deep freeze deep freeze hakkında anlatılanlar >>>burada<<< neyse saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turquoise -- 25 Ekim 2005, 20:04:43 >

• Sistemi yormayan en iyi antivirüs bence Nod32
  • quote:

Orjinalden alıntı: tuti

Sistemi yormayan en iyi antivirüs bence Nod32

nod 32 bende kullandım lakin hiç antivirıus programı gibi gelmedi.hiç kasmadı basit gibi geldi bana. gerci bi taratmamda baya bişey buldu. ama ben clear yerine delete deyince butun exeler gitti. nası bi virusse oyunlara programlara hatta kurulu olmayan setup dosyalarına bile bulasmıstı. tabi ben delete deyince hepsi gitti. kullanmayı beceremedim.deneme suresi bitincede calısmaya devam ediyo fakata acılısta kullanım suresi gecen gun kadar geri sayım yaopıyo kıl oldum sildim

• bu konu çok sık açılan bir konudur lütfen alttaki linkten devam ediniz bu sayede konu butunluğu sağlamış olacağız.
    anlayışınız için teşekkürler.
    http://forum.donanimhaber.com/m_4430383/tm.htm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.