Şimdi Ara

Bu Sistemle Battlefield 3 Oynanabilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İntel Core 2 Duo E4500 (2.2 Ghz - 800 Mhz)
    2 GB DDR2 Ram
    Gigabyte GT630 2GB 128Bit DDR3 16X
    Windows 7 ultimate - 32bit SP1

Bu sistemle Battlefield 3 vb. oyunları oynayabilirmiyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gökmen_ -- 20 Ocak 2014; 0:53:14 >

• Tavsiyelerinizi veya yorumlarınızı beklerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gökmen_ -- 20 Ocak 2014; 1:03:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gökmen_

Tavsiyelerinizi veya yorumlarınızı beklerim.
    en düşük ayarında belki bi ihtimal oynayabilirsin diğer türlü kesinlikle oynayamazsın
  • Gökmen_ kullanıcısına yanıt
    en düşükde oynar gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakdogrul20

en düşük ayarında belki bi ihtimal oynayabilirsin diğer türlü kesinlikle oynayamazsın

Alıntıları Göster
    Oyunu açmaz mı?
    Peki neden dolayı? Uygun olmayan parçalar hangileri?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gökmen_ -- 20 Ocak 2014; 2:00:41 >
  • quote:

Oyunu açmaz mı?
    Peki neden dolayı? Uygun olmayan parçalar hangileri?
    Battlefield 3 te istenilen en düşük işlemci hızı 2,4 Ghz ama benimki daha az.
    İstenen ram ise 2 gb, o da tam uyuyor yani belki yetersiz bile kalır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gökmen_ -- 20 Ocak 2014; 2:01:29 >
  • quote:

Battlefield 3 te istenilen en düşük işlemci hızı 2,4 Ghz ama benimki daha az.
    İstenen ram ise 2 gb, o da tam uyuyor yani belki yetersiz bile kalır.
    o yazdıkların oyunu en düşükte oynaman için gereken özellikler seninki nerdeyse kafa kafaya en düşükte oynarsan bi sorun çıkacağını sanmıyorum ekran kartı kaçlık bu arada
  • quote:

o yazdıkların oyunu en düşükte oynaman için gereken özellikler seninki nerdeyse kafa kafaya en düşükte oynarsan bi sorun çıkacağını sanmıyorum ekran kartı kaçlık bu arada

Alıntıları Göster
    Ekran Kartım bu; Gigabyte GT630 2GB 128Bit DDR3 16X

İşlemcim Core 2 Duo . 2,2 GHz : İşlemcim yetersiz kalır mı?
  • quote:

sistemi çok dengesiz kurmuşsun 2.2 ghz işlemciye 2gb ekran kartı çok fazla keşke ekranı 1gb rami 4 gb yapsaydın işlemcide 2.5 civarı oldu mu tamamdı
  • quote:

quote:

sistemi çok dengesiz kurmuşsun 2.2 ghz işlemciye 2gb ekran kartı çok fazla keşke ekranı 1gb rami 4 gb yapsaydın işlemcide 2.5 civarı oldu mu tamamdı

Alıntıları Göster
    oynamadan önce arka plandaki uygulamaları kapat işlemciyi kullanacak bişey kalmasın işlemci %95 -100 arasından aşağı inmez ama yeter büyük ihtimalle tavsiyem çok fazla oynama işlemciyi yaksbilirsin

• quote:

oynamadan önce arka plandaki uygulamaları kapat işlemciyi kullanacak bişey kalmasın işlemci %95 -100 arasından aşağı inmez ama yeter büyük ihtimalle tavsiyem çok fazla oynama işlemciyi yaksbilirsin

Alıntıları Göster
    bide battlefield ı baz alma çünkü şu anki en ağır oyunlardan birisi
  • quote:

bide battlefield ı baz alma çünkü şu anki en ağır oyunlardan birisi

Alıntıları Göster
    eger ekran kartin harici ise calistirir islemcide sorun yok bakiniz youtube linkine pentium d de oynuyor sizin verdiginiz oyunu oyunun ismini yazin sonuna pentium d yazin ciksin

https://www.youtube.com/watch?v=7ZNPt2OWja4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gladyator1000 -- 20 Ocak 2014; 2:54:31 >

• quote:

quote:

Sistemi kurmadım aslında, sadece benim sistemim eski olduğu için bu şekilde. İşlemcim daha güçsüz bir işlemciydi onu değiştirdim, anakartım ve işlemcim eski modellerden. Tek yeni olan ekran kartım.

Yani benim merak ettiğim şu; şu anki işlemcimin gücü yeterli olur mu? En azından oyunu kasmadan oynatıcak kadar. Çünkü istenen güç en az 2,4 ghz, ama benimki 2.2 ghz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gökmen_ -- 20 Ocak 2014; 4:15:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: gladyator1000

eger ekran kartin harici ise calistirir islemcide sorun yok bakiniz youtube linkine pentium d de oynuyor sizin verdiginiz oyunu oyunun ismini yazin sonuna pentium d yazin ciksin

https://www.youtube.com/watch?v=7ZNPt2OWja4

Evet ekran kartım harici, yani ayrıca aldım ekran kartını. Linke baktım fakat bu linkteki işlemcinin gücü 2.8 Ghz, yani benim işlemciden bile daha güçlü. Çünkü benim işlemcim 2.2 Ghz
  • quote:

quote:

quote:

Sistemi kurmadım aslında, sadece benim sistemim eski olduğu için bu şekilde. İşlemcim daha güçsüz bir işlemciydi onu değiştirdim, anakartım ve işlemcim eski modellerden. Tek yeni olan ekran kartım.

Yani benim merak ettiğim şu; şu anki işlemcimin gücü yeterli olur mu? En azından oyunu kasmadan oynatıcak kadar. Çünkü istenen güç en az 2,4 ghz, ama benimki 2.2 ghz.

Alıntıları Göster
    bir iki gh fazla etkilemez gibi minimumda ama bilemeyecem bu benim dusuncem fazla bilgili degilim .ama bak bu video da adam 1.6 gh ile oynamis

https://www.youtube.com/watch?v=U1Kp_EVzX0E

• quote:

bir iki gh fazla etkilemez gibi minimumda ama bilemeyecem bu benim dusuncem fazla bilgili degilim .ama bak bu video da adam 1.6 gh ile oynamis

Alıntıları Göster
    daha guzel bir yonten buldum bak can you run sitesine gir oyunu bul can you run it de orda calistirirmi calistirmazmi hepsi gozukur

ama hic unutmam benim bilgiseyarimdan yuksek gh oyun vardi benimki 1.6 di oyun 2.0 istiyordu acmisti belki sendede oyle olur?

• quote:

Harbiden şaştım kaldım kardeş ya. Adam benim eski işlemcinin aynısıyla oynamış oyunu. Benim eski işlemcide 1,6 GHz'di. Youtube da HD video bile izleyemezdim. Çok kasıyordu. Hayret ettim o işlemciyle nasıl oynamış bu oyunu. Sanırım Pc yi formatlayıp öyle yüklemiştir oyunu.
    Benim Ram 2 Gb inşallah yeterli olur. Çünkü en düşük işlemcisi olan bile 3 Gb Ram ile oyun videosu koymuş.

• quote:

daha guzel bir yonten buldum bak can you run sitesine gir oyunu bul can you run it de orda calistirirmi calistirmazmi hepsi gozukur

ama hic unutmam benim bilgiseyarimdan yuksek gh oyun vardi benimki 1.6 di oyun 2.0 istiyordu acmisti belki sendede oyle olur?

Bu sitede de sanki bilgisayara sızılıyormuş gibi kıllanıyorum açıkcası
  • Oynarsınız işlemcinin ghzsine göre oyunun açılmaması gibi bir durum yok.
    Shader model veya directx gibi şeylerin ekran kartında desteği olmazsa oyun açılmaz.
    Tabi low ayarlarda ve akıcılık nasıl olur bilemem.
  • quote:

quote:

Bu sitede de sanki bilgisayara sızılıyormuş gibi kıllanıyorum açıkcası

Alıntıları Göster
    rami ekran karti tutuyorsa cozunurlugu 800 600 mu ne en dusuk yaparsan daha iyi olur hepsi oyle yapmis baktimda videolara genelde düsük yapmislar

o programdan supheleniyorsan bencede kullanma ama ben hep kulandim simdiye kadar hic bir sorun olmadi java kullaniyor ben senin yerine baktim 2 gh istiyor yaziyor can run programinin yalancisiyim batttlefield 3 e oyle dedi ^^ sonra calismadi deyip beni suclama sonucta benimkisi sadece yardim ^^

2 GHz DUAL CORE (Core 2 Duo 2.4 GHz or Athlon X2 2.7 GHz)
    2 gb de ram istiyor

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.