Şimdi Ara

bu siteyi ne kadara yaparsınız.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
4.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar öncelikle yanlış yerde yazıyorsam kusurabakmayın. Asp.net ile hazırlanmış bir site var ona fiyat biçmem istendi. Asp.net ile hazırlanmış bir site ne kadardır.

site ismini siliyorum. Nedeni ise bu konu açıldıktan uzun süre sonra hala bu konunun uzamasıdır. Bu konuyu açtım. yaz tatiline girdim. düğün yaptım. 2 ay sora siteye girme imkanım oldu ve hala bu konunun en üstte olması beni biraz rahatsız etti. HERKESTEN ÖZÜR DİLİYORUM.

sadece resimgaleri ve duyuru bölümünde kod var ve yönetici paneli basit zaten.

Konuyu buraya açmamın nedeni diğer alanlara girenler asp.net bilgisinin olup olmadığını bilmediğim için bu alana açtım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mkaratas -- 20 Eylül 2008; 21:05:15 >

• Bu sitede asp.net lik bi iş yok. Düz html le de (+javascript) yapılır. Sırf tasarım.
    Verdikleri asp.net hosting parasına yazık :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: İlteriş Kutluk Kağan

Bu sitede asp.net lik bi iş yok. Düz html le de (+javascript) yapılır. Sırf tasarım.
    Verdikleri asp.net hosting parasına yazık :)
    resimleri veri tabanından alıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkaratas

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: mkaratas

Ben zaten asp.net kullanılmamış demedim ki, gerek yok dedim sadece, yani html le de yapılabilir anlamında.
    Fiyata gelince de yapana göre değişir bunun pek bi standartı yok gibi. Böyle bi siteye 50 lira ila 500 lira arasında
    fiyat verenler çıkacaktır tahminimce. Bu arada "fiyat biçmem istendi" demişsin de pek anlamadım, ne için ?
    Böyle bi site yaptırmak mı istiyorsun ?

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Düz basit bir html kodu ile yapmak varken, Asp.net ile veritabanı oluşturmaya ne gerek var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BİG KİNG

quote:

Düz basit bir html kodu ile yapmak varken, Asp.net ile veritabanı oluşturmaya ne gerek var?

Alıntıları Göster
    Site 200 ytl derim ben.O da piyasayı öldürmemek icin ama sitenin de hakkını vermelisin yaparken mesela ben firefox da actım siteni ve cok kötü bir görüntü olustu.

• quote:

Orijinalden alıntı: youngboy_ugur

Site 200 ytl derim ben.O da piyasayı öldürmemek icin ama sitenin de hakkını vermelisin yaparken mesela ben firefox da actım siteni ve cok kötü bir görüntü olustu.

Alıntıları Göster
    rasgele seçilen resimın boyutunu tınmadan kare şeklinde gösterip katletmiş resimleri
    IE ve firefox da bambaşka, değişik duruyo site
    ayrıca veritabanında resim almanın ne avantajı var anlamadım.
    site pek şık olmamış
    böyle hatalar varken site bitmemiş saydığım için herhangi bir ücret de vermezdim

• quote:

Orijinalden alıntı: amboleos

rasgele seçilen resimın boyutunu tınmadan kare şeklinde gösterip katletmiş resimleri
    IE ve firefox da bambaşka, değişik duruyo site
    ayrıca veritabanında resim almanın ne avantajı var anlamadım.
    site pek şık olmamış
    böyle hatalar varken site bitmemiş saydığım için herhangi bir ücret de vermezdim

Alıntıları Göster
    arkadaşlar siteyi ben yaptım demedim. hataları da sormadım. Bir yakınım yaptırmış. Bana kazıklanıp kazıklanmadığını sordu. O yüzden fiyat sordum size.

Resimleri veri tabanından aldırmış çünkü sürekli rsim yüklemesi yapması gerekiyormuş. yönetici panelinden resim yüklüyor sitede görünüyor. Ondan bu şekilde yaptırmış. Avantajı bu yani

• quote:

arkadaşlar siteyi ben yaptım demedim. hataları da sormadım. Bir yakınım yaptırmış. Bana kazıklanıp kazıklanmadığını sordu. O yüzden fiyat sordum size.

Resimleri veri tabanından aldırmış çünkü sürekli rsim yüklemesi yapması gerekiyormuş. yönetici panelinden resim yüklüyor sitede görünüyor. Ondan bu şekilde yaptırmış. Avantajı bu yani

Alıntıları Göster
    quote:

Şunu kestirmeden kaça yaptırdığını söylesen de ona göre yorum yapsak

• quote:

Orijinalden alıntı: İlteriş Kutluk Kağan

quote:

Şunu kestirmeden kaça yaptırdığını söylesen de ona göre yorum yapsak

Alıntıları Göster
    arkadaşlar sanırım türkçeniz biraz zayıf. Ne ben yaptım nede ben yaptırdım. Daha ne kadar ayrıntılı yazabilirim bilmiyorum.

Ben ne anlatmak istiyorsam onu söylüyorum. Tartışmaya gitmek istemiyorum. Sadece Sorduk Siz böyle bir siteyi ne kadara yaparsınız diye. Sitenin şurası yamuk burası gıcık diye cevap veriyorsunuz. Herkes eleştirir ama ben deseydim ki site nasıl olmuş o zaman vereceğiniz cevapları dikkate alırdım.

Sitenin şurası şöyle burası böyle demeyecekler yazsınlar. Siz bu tür bir tanıtım sitesini, Yönetici paneli olacak hiç bilmeyen biri bile fotoğraf ve duyuru ekleyebilecek şekilde ne kadara yapardınız.

SADECE FİYAT.

• quote:

arkadaşlar sanırım türkçeniz biraz zayıf. Ne ben yaptım nede ben yaptırdım. Daha ne kadar ayrıntılı yazabilirim bilmiyorum.

Ben ne anlatmak istiyorsam onu söylüyorum. Tartışmaya gitmek istemiyorum. Sadece Sorduk Siz böyle bir siteyi ne kadara yaparsınız diye. Sitenin şurası yamuk burası gıcık diye cevap veriyorsunuz. Herkes eleştirir ama ben deseydim ki site nasıl olmuş o zaman vereceğiniz cevapları dikkate alırdım.

Sitenin şurası şöyle burası böyle demeyecekler yazsınlar. Siz bu tür bir tanıtım sitesini, Yönetici paneli olacak hiç bilmeyen biri bile fotoğraf ve duyuru ekleyebilecek şekilde ne kadara yapardınız.

SADECE FİYAT.

Alıntıları Göster
    600

• quote:

Orijinalden alıntı: dwyn

600

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: dwyn

600

teşekkür ederim istediğim cevap bu tarzda 1 ytl-100 ytl-1000 ytl farketmez. kısa ve öz
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: dwyn

600

teşekkür ederim istediğim cevap bu tarzda 1 ytl-100 ytl-1000 ytl farketmez. kısa ve öz

Alıntıları Göster
    Resimler güzel ama :)
    Site en fazla 250-300 ytl eder,etmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mobilecom -- 10 Nisan 2008; 16:31:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mobilecom

Resimler güzel ama :)
    Site en fazla 250-300 ytl eder,etmez.

Alıntıları Göster
    * Ben yaptırıyor olsam bu şekilde siteyi kabul etmezdim.
    * Ben yapsam 100 ytl den fazla istemeye utanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _qwerty_

* Ben yaptırıyor olsam bu şekilde siteyi kabul etmezdim.
    * Ben yapsam 100 ytl den fazla istemeye utanırım.

Alıntıları Göster
    Max=400
    Min=200
  • quote:

Orijinalden alıntı: HGodek

Max=400
    Min=200

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: HGodek

Max=400
    Min=200

ben 100 ytlden fazla vermem hatta işsiz arkadasım var ona teklif etsem o 50ye bile razı
  • quote:

Orijinalden alıntı: yildize

quote:

Orjinalden alıntı: HGodek

Max=400
    Min=200

ben 100 ytlden fazla vermem hatta işsiz arkadasım var ona teklif etsem o 50ye bile razı

Alıntıları Göster
    10 ytl verse akşama hazır ederm :D Asp net olması önmli deil kullanıcılar hepsi asp netin ne oldunu bilmez yani görsellik gerçekte en önemli şeyidr. Kaba ama asp.net ile yazılmış bi siteyi html tasarımı güzel bi siteye tercih ederim...

• quote:

Orijinalden alıntı: _NumB_

10 ytl verse akşama hazır ederm :D Asp net olması önmli deil kullanıcılar hepsi asp netin ne oldunu bilmez yani görsellik gerçekte en önemli şeyidr. Kaba ama asp.net ile yazılmış bi siteyi html tasarımı güzel bi siteye tercih ederim...

Alıntıları Göster
    250 lira site için, 25 lira 1 yıl domain+host, 25 lira da sana komisyon vermek için
    toplam 300 lira

• quote:

Orijinalden alıntı: un.real

250 lira site için, 25 lira 1 yıl domain+host, 25 lira da sana komisyon vermek için
    toplam 300 lira

Alıntıları Göster
    bu siteyi daha once gordum hazır bır kod bu emınım bırkac gune yazacam.arastırıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ergurulus

bu siteyi daha once gordum hazır bır kod bu emınım bırkac gune yazacam.arastırıyorum

Alıntıları Göster
    Bence explorerde gayet tatlı olmuş dizaynı falanda çok güzel code la fazla olmasa bile dizaynı ile uğraşmış hazır bulmadıysa tabi 500 eder bence en az. Ha firefox olayına girmiyorum.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.